FB pixel TP pixel
Happy Ending
Happy Ending

Šťastný konec

Happy Ending
Dánsko | 2018 | Komedie | Romantická komedie | 96 minut

Helle čeká už celou věčnost, až její workoholický manžel Peter odejde do důchodu, aby si mohli užívat podzim svého života společně. Chce s ním cestovat a objevovat svět – ale když se Peter vrátí z posledního dne v práci domů, události naberou nečekaný spád. Peter má totiž pro svou ženu velké překvap...

Helle čeká už celou věčnost, až její workoholický manžel Peter odejde do důchodu, aby si mohli užívat podzim svého života společně. Chce s ním cestovat a objevovat svět – ale když se Peter vrátí z posledního dne v práci domů, události naberou nečekaný spád. Peter má totiž pro svou ženu velké překvapení – rozhodl se odstartovat novou kariéru dovozce vín a veškeré jejich úspory investoval do exkluzivní vinice v Rakousku! Helle a Peter se rozejdou a podstoupí spalující cestu poznání, překypující novými příležitostmi, problémy a sny... Mohou ale po padesáti letech manželství začít znovu? A dokáží bez sebe vůbec žít?

IMDb  58 % CSFD  52 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Šťastný konec online

Šťastný konec online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Šťastný konec obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Šťastný konec, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Šťastný konec postavy.

Šťastný konec recenze a hodnocení

Ve filmu Šťastný konec hrají Charlotte Sieling, Kurt Ravn, Birthe Neumann, Diem Camille Gbogou, Marianne Hogsbro, Tammi Ost, Claus Flygare.

Film Šťastný konec režíruje Hella Joof.

Film Šťastný konec má 96 minut.

Film Šťastný konec není zatím nikde online.

Film Šťastný konec není zatím kde sledovat.