FB pixel TP pixel
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far

The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far

The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far
| 2023 | 23 minut

Teenager Shiinya Kazuya zemřel, když zachraňoval mladé dívky před útočníkem, aby se reinkarnoval do světa mečů a magie. Byl to splněný sen! Přestože si pamatuje svůj život a znalosti o Zemi, je nyní Kainem von Silfordem, třetím synem šlechtice. To, že mu byla v den jeho pátých narozenin udělena ochr...

Teenager Shiinya Kazuya zemřel, když zachraňoval mladé dívky před útočníkem, aby se reinkarnoval do světa mečů a magie. Byl to splněný sen! Přestože si pamatuje svůj život a znalosti o Zemi, je nyní Kainem von Silfordem, třetím synem šlechtice. To, že mu byla v den jeho pátých narozenin udělena ochrana bohů, se pro Kaina ukázalo jako příliš dobrá věc. Jeho statistiky a posílení jsou tak mocné, že musí skrývat své skutečné schopnosti, aby se vyšplhal na vyšší příčky společnosti, když sestupuje do nejtemnějších kobek. Začíná ultimátní isekai dobrodružství, kdy je dospívající dítě uvězněno v překrásném království, které nevytvořilo, ale kterému by mohlo jednoho dne vládnout!

Hrají: Yoshino Nanjo, Aya Uchida, Manaka Iwami, Miharu Hanai, Natsu Yorita, Saori Onishi, Hibiku Yamamura, Sora Tokui, Kohsuke Toriumi, Aki Toyosaki, Tomomichi Nishimura

Režie: Noriyuki Nakamura

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far online

The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tvůj názor na The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far?

V seriálu The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far hrají Yoshino Nanjo, Aya Uchida, Manaka Iwami, Miharu Hanai, Natsu Yorita, Saori Onishi, Hibiku Yamamura, Sora Tokui, Kohsuke Toriumi, Aki Toyosaki, Tomomichi Nishimura.

Seriál The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far není zatím nikde online.

Seriál The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far není zatím kde sledovat.