FB pixel TP pixel
El edificio de los Chilenos
El edificio de los Chilenos

The Chilean Building

El edificio de los Chilenos
Chile | 2010 | 96 minut

Na sklonku sedmdesátých let dvacátého století se militantní aktivisté Hnutí revoluční levice (MIR) rozhodli vrátit z evropského exilu do Chile a bojovat s tamní militantní diktaturou. Kdo mohl, měl pomáhat legálními prostředky, ostatní pak ilegálně. Mnozí z nich měli děti, které nemohli vzít s sebou...

Na sklonku sedmdesátých let dvacátého století se militantní aktivisté Hnutí revoluční levice (MIR) rozhodli vrátit z evropského exilu do Chile a bojovat s tamní militantní diktaturou. Kdo mohl, měl pomáhat legálními prostředky, ostatní pak ilegálně. Mnozí z nich měli děti, které nemohli vzít s sebou. Tak vznikl nápad založit pro tyto děti komunitní centrum. V rámci centra nazvaného Project Home se sešlo šedesát dětí, jejichž výchova byla na několik dalších let svěřena do rukou dvaceti lidí.

IMDb  81 %

The Chilean Building online

Sledovat The Chilean Building online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Chilean Building online, zda je ke stažení a zda má The Chilean Building dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 7. 2. 2021
Předplatné za 145 Kč

The Chilean Building obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Chilean Building, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Chilean Building postavy.

The Chilean Building recenze a hodnocení