FB pixel TP pixel
Charlie Is My Darling

The Rolling Stones: Charlie Is My Darling - Ireland 1965

Charlie Is My Darling
Velká Británie | 1966 | Dokumenty | 60 minut

Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k ...

Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k Morganově dceři - a tím, jak se jeho kdysi skvělá rodina následkem jeho machinací začíná hroutit..."

IMDb  71 %
Voyo
Dokumenty na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Rolling Stones: Charlie Is My Darling - Ireland 1965 online

The Rolling Stones: Charlie Is My Darling - Ireland 1965 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

The Rolling Stones: Charlie Is My Darling - Ireland 1965 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Rolling Stones: Charlie Is My Darling - Ireland 1965, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Rolling Stones: Charlie Is My Darling - Ireland 1965 postavy.

The Rolling Stones: Charlie Is My Darling - Ireland 1965 recenze a hodnocení

Tvůj názor na The Rolling Stones: Charlie Is My Darling - Ireland 1965?