FB pixel TP pixel
Alistair MacLean's Air Force One Is Down
Alistair MacLean's Air Force One Is Down

Únos Air Force One

Alistair MacLean's Air Force One Is Down
Velká Británie | 2014 | Thrillery | Terorismus | 90 minut | 1 řad(a) | 2 epizod

Když kapitán Fergus Markey zadrží srbského generála Arkady Dragutina, je to úspěch. Dragutin je odsouzen do vězení za válečné zločiny, a snaha Srbska o vstup do NATO je zajištěna. Pro Rusy to znamená riziko. Ale Markey vidí Dragutina stále jako hrozbu. Je přesvědčený, že diktátor je stále v kontaktu...

Když kapitán Fergus Markey zadrží srbského generála Arkady Dragutina, je to úspěch. Dragutin je odsouzen do vězení za válečné zločiny, a snaha Srbska o vstup do NATO je zajištěna. Pro Rusy to znamená riziko. Ale Markey vidí Dragutina stále jako hrozbu. Je přesvědčený, že diktátor je stále v kontaktu se spoluspiklencem jménem Petrovic. Jeho obavy se záhy stávají hroznou skutečností, když se vládní letoun Air Force One na cestě do NATO, kde mají být zahájena jednání si Srbsku s prezidentkou Harriet Rowntreeovou, zřítí do moře. Prezidentka Rowntreeová však tou dobou již není na palubě. V úkrytu v srbském hradu jsou zatím prezidentka Rowntreeová, korespondentka Bílého domu Francesca Romerová a britský diplomat Steven Featherstone drženi jako rukojmí. Pokud nebudou splněny požadavky únosců na propuštění Dragutina do dvanácti hodin, má být prezidentka před kamerou v přímém přenosu popravena. Zatímco se Markey snaží najít Pertrovice a jeho doupěte, situace je čím dál vážnější. Pomstychtivý Dragutin svou výměnu sabotuje a beze stopy zmizí. Životy rukojmích visí na vlásku a čas se krátí...

Hrají: Rupert Graves, Jamie Thomas King, Ken Duken, Cas Anvar, Linda Hamilton, Paul Birchard, Stefan Weinert

Režie: Cilla Ware

IMDb  40 % Kinobox  31 %

Únos Air Force One online

Sledovat Únos Air Force One online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Únos Air Force One online, zda je ke stažení a zda má Únos Air Force One dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 19. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 26. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Únos Air Force One recenze a hodnocení

V seriálu Únos Air Force One hrají Rupert Graves, Jamie Thomas King, Ken Duken, Cas Anvar, Linda Hamilton, Paul Birchard, Stefan Weinert.

Seriál Únos Air Force One můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Seriál Únos Air Force One je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.