FB pixel TP pixel
Private Benjamin

Vojín Benjaminová

Private Benjamin
USA | 1980 | Komedie | 109 minut

Mladá a půvabná Judy má zřejmě v životě neuvěřitelnou smůlu. Jejím snem je pěkný velký dům a spořádaný manžel v něm. První vyvolený si ji ovšem vzal jen pro peníze a druhý zase umřel na srdeční příhodu během svatební noci. Navzdory šokovaným rodičům se Judy rozhodne rázně a odhodlaně změnit svůj živ...

Mladá a půvabná Judy má zřejmě v životě neuvěřitelnou smůlu. Jejím snem je pěkný velký dům a spořádaný manžel v něm. První vyvolený si ji ovšem vzal jen pro peníze a druhý zase umřel na srdeční příhodu během svatební noci. Navzdory šokovaným rodičům se Judy rozhodne rázně a odhodlaně změnit svůj život. Přihlásí se dobrovolně do armády, což si ovšem představuje tak trochu jako romantický výlet na Bahamy… Realita je pochopitelně jiná, ale křehká blondýnka se nevzdává a propracuje se až k parašutistickému výcviku. Její vojenská sláva by pravděpodobně stoupala, kdyby nepotkala dalšího muže. Stane se snad Judy konečně vdanou paničkou?

IMDb  62 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Vojín Benjaminová online

Vojín Benjaminová online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vojín Benjaminová obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vojín Benjaminová, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vojín Benjaminová postavy.

Vojín Benjaminová recenze a hodnocení

Ve filmu Vojín Benjaminová hrají Goldie Hawn, Mary Kay Place, Albert Brooks, Eileen Brennan, Armand Assante, Robert Webber, Harry Dean Stanton.

Film Vojín Benjaminová režíruje Howard Zieff.

Film Vojín Benjaminová má 109 minut.

Film Vojín Benjaminová není zatím nikde online.

Film Vojín Benjaminová není zatím kde sledovat.