FB pixel TP pixel
Cleaner
Cleaner

Zametač stop

Cleaner
USA | 2007 | Krimi filmy | Záhada | 88 minut

Málokdo ví, že když někdo doma zemře, pohřební služba odveze jen tělo, ale zbytek musí někdo uklidit. Tom (Samuel L. Jackson) má firmu, která se tímto speciálním úklidem zabývá. Čistí všechno, co zůstane po vraždě nebo po úmrtí, které bylo zjištěné, až když se tělo začalo rozkládat. Dřív byl policaj...

Málokdo ví, že když někdo doma zemře, pohřební služba odveze jen tělo, ale zbytek musí někdo uklidit. Tom (Samuel L. Jackson) má firmu, která se tímto speciálním úklidem zabývá. Čistí všechno, co zůstane po vraždě nebo po úmrtí, které bylo zjištěné, až když se tělo začalo rozkládat. Dřív byl policajt, ale už na to prý neměl žaludek... Na úklid místa činu je objednaný i tentokrát. Dům je prázdný. V obývacím pokoji došlo k vraždě. Tom vše perfektně uklidí. Když druhý den zjistí, že zapomněl v domě nechat klíč, vrátí se, aby ho předal. Majitelka domu nemá tušení, že by došlo k nějakému zločinu. Její manžel je ale pohřešovaný. Zdá se, že Toma si někdo objednal na úklid místa činu dřív, než se o něm policie vůbec dozvěděla.

Hrají: Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes, Luis Guzmán, Keke Palmer, Maggie Lawson, Jose Pablo Cantillo, Robert Forster, Terry Milam, Marc Macaulay, Edrick Browne

Režie: Renny Harlin

IMDb  61 % Kinobox  60 %

Zametač stop online

Sledovat Zametač stop online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zametač stop online, zda je ke stažení a zda má Zametač stop dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 5. 4. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zametač stop recenze a hodnocení

Ve filmu Zametač stop hrají Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes, Luis Guzmán, Keke Palmer, Maggie Lawson, Jose Pablo Cantillo, Robert Forster, Terry Milam, Marc Macaulay, Edrick Browne.

Film Zametač stop režíruje Renny Harlin.

Film Zametač stop má 88 minut.

Film Zametač stop můžete vidět na Filmbox+.

Film Zametač stop je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.