FB pixel TP pixel
Zemři a živ budeš
Zemři a živ budeš

Zemři a živ budeš

Zemři a živ budeš
Česko | 1989 | Dokumenty | Druhá světová válka

Střihový dokument režiséra Maxmiliána Petříka Zemři a živ budeš je stejně jako řada jeho předchozích snímků (mezi něž patří např. vynikající Panychida za 20 miliónů, 1975), věnován II. světové válce. Tentokrát však jde o dílo, v němž se diváci seznámí s některými záběry, použitými pro dokumentární f...

Střihový dokument režiséra Maxmiliána Petříka Zemři a živ budeš je stejně jako řada jeho předchozích snímků (mezi něž patří např. vynikající Panychida za 20 miliónů, 1975), věnován II. světové válce. Tentokrát však jde o dílo, v němž se diváci seznámí s některými záběry, použitými pro dokumentární film vůbec poprvé. Snímek je věnován československému zahraničnímu odboji na východní i západní frontě.

Sleduj Zemři a živ budeš celý film zdarma

Pusť si Zemři a živ budeš online hned zdarma na Filmtoro.Zemři a živ budeš online

Sledovat Zemři a živ budeš online můžeš na Filmy česky. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zemři a živ budeš online, zda je ke stažení a zda má Zemři a živ budeš dabing nebo titulky.

Filmy česky
Filmy česky
od 26. 5. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zemři a živ budeš recenze a hodnocení

Ve filmu Zemři a živ budeš hrají .

Film Zemři a živ budeš režíruje .

Film Zemři a živ budeš můžete vidět na Filmy česky.

Film Zemři a živ budeš je online na Filmy česky, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.