FB pixel TP pixel
Ženitba
Ženitba

Ženitba

Ženitba
Česko | 1976 | Komedie | Situace

Oblíbená veselohra N. V. Gogola patří do světové pokladnice humoru. Gogol, klasik ruské dramatické tvorby, pohlíží na život své doby a na své hrdiny „skrze světu viditelný smích a neviditelné slzy". Ženitba tradičně poskytuje vynikající herecké příležitosti a v dějinách naší národní kultury má už in...

Oblíbená veselohra N. V. Gogola patří do světové pokladnice humoru. Gogol, klasik ruské dramatické tvorby, pohlíží na život své doby a na své hrdiny „skrze světu viditelný smích a neviditelné slzy". Ženitba tradičně poskytuje vynikající herecké příležitosti a v dějinách naší národní kultury má už interpretace této komedie výraznou tradici. I v dnešním zpracování se můžete těšit na znamenité herecké výkony, a to především ústřední dvojice Podkolesin a Kočkarev v podání J. Vinkláře a P. Kostky a snaživé Tekly s K. Slunéčkovou, které si zaslouží mimořádnou pozornost.

IMDb  74 % CSFD  73 %

Ženitba online

Sledovat Ženitba online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ženitba online, zda je ke stažení a zda má Ženitba dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 17. 1. 2021
Zdarma

Ženitba obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ženitba, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ženitba postavy.

Ženitba recenze a hodnocení