FB pixel TP pixel
Ženitba
Ženitba

Ženitba

Ženitba
Česko | 1976 | Komedie | Situace

Oblíbená veselohra N. V. Gogola patří do světové pokladnice humoru. Gogol, klasik ruské dramatické tvorby, pohlíží na život své doby a na své hrdiny „skrze světu viditelný smích a neviditelné slzy". Ženitba tradičně poskytuje vynikající herecké příležitosti a v dějinách naší národní kultury má už in...

Oblíbená veselohra N. V. Gogola patří do světové pokladnice humoru. Gogol, klasik ruské dramatické tvorby, pohlíží na život své doby a na své hrdiny „skrze světu viditelný smích a neviditelné slzy". Ženitba tradičně poskytuje vynikající herecké příležitosti a v dějinách naší národní kultury má už interpretace této komedie výraznou tradici. I v dnešním zpracování se můžete těšit na znamenité herecké výkony, a to především ústřední dvojice Podkolesin a Kočkarev v podání J. Vinkláře a P. Kostky a snaživé Tekly s K. Slunéčkovou, které si zaslouží mimořádnou pozornost.

Hrají: Josef Vinklář, Jana Drbohlavová, Petr Kostka, Karolina Slunéčková, Čestmír Řanda, Josef Mixa, Svatopluk Beneš

Režie: Pavel Háša

IMDb  74 % Kinobox  74 %

Ženitba online

Sledovat Ženitba online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ženitba online, zda je ke stažení a zda má Ženitba dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 17. 4. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ženitba recenze a hodnocení

Ve filmu Ženitba hrají Josef Vinklář, Jana Drbohlavová, Petr Kostka, Karolina Slunéčková, Čestmír Řanda, Josef Mixa, Svatopluk Beneš.

Film Ženitba režíruje Pavel Háša.

Film Ženitba můžete vidět na iVysílání.

Film Ženitba je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.