FB pixel

FIlmtoro - o nás

V České republice je legálně dostupných přes 13.000 filmů, seriálů a dokumentů. A jaká je vaše výmluva?

KDO JSME?

Představte si, že přijdete domů, chcete si pustit svůj oblíbený film. V televizi neběží, na DVD ho nemáte. Jak si ho opatřit? Většinu lidí napadne si ho stáhnout z pirátských webů. Proč? Protože nabídka českých videopůjčoven není v povědomí diváků dostatečná a kvalitní.

Víte, že v ČR je aktuálně více než 16.000 filmů legálně dostupných online? Ne? Nedivíme se. Většina těchto filmů se před diváky úspěšně ukrývá. Zkuste do vyhledávače Google zadat Avengers online. Proč se vám neobjeví odkaz na Google Play, kde si můžete Avengers spustit? Víte, že v iTunes je více než 3.000 filmů, většinou s českou podporou? Že O2TV má většinu novinek s českým dabingem dříve než vyjdou na Blu-ray?

Každý měsíc lidé celého světa na Google zadávají více než 20 milionů dotazů na téma "filmy online". Každý rok se natočí na celém světě více než 8 tisíc filmů. Naším dlouhodobým cílem je propojit všechny z vás, kteří hledáte online filmy, se všemi místy, kde si je můžete legálně přehrát.

Chceme divákům pomoci najít online každý film, který kdy byl vyroben.

JAK TO DĚLÁME?

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce - neustále prohledáváme nabídku online videopůjčoven, abychom vás informovali kde, za kolik, v jaké kvalitě a především jaký film či seriál z dostupné nabídky si právě teď můžete pustit. Pokud vás zajímají statistiky, máme pro vás přehlednou infografiku.

Jak najít ten správný film? Je to jednoduché. Do vyhledávání, které najdete v hlavičce jakékoliv Filmtoro stránky napíšete jméno filmu, v případě více výsledků si vyberete ten svůj a po kliknutí vás přeneseme přímo do detailních informací o filmu. Na stránce konkrétního filmu se dozvíte nejen základní informace, jako jsou herci, režisér, upoutávka či délka filmu, ale především podrobnosti o jeho nabídce v dostupných videopůjčovnách. Pro každý film se snažíme nabídnout:

V tuto chvíli vám zprostředkováváme odkaz na tyto filmy a seriály. Samotná platba a přehrání probíhají vždy na straně videopůjčovny.


ČÍM SE ODLIŠUJEME?

Nevíte, který film si pustit? I pro vás máme řešení! Na hlavní stránce můžete kažý den najít nový tip na zajímavý film online. Vybíráme novinky, ale i starší zajímavé tipy z aktuální nabídky. A to není zdaleka vše, všechny filmy zařazuje do speciálních kategorií, ze kterých můžete vybírat:


KDO JSME?

Tomáš Vyskočil

Thomas

Jednou mi kamarádi říkali, že si stahují filmy z pirátských serverů, protože u nás není kvalitní nabídka. Tak jsem si jeden víkend sedl a naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a ukázal jim, že jich je u nás skoro 6.000. Pak mi došlo, že to chci ukázat další lidem a tak vzniklo Filmtoro. Sice jsem si říkal, že po svých dvou předešlých projektech (FilmPub.cz a Edna.cz) nechci už dělat nic filmového, ale nakonec vlastně proč ne? Filmy jsou můj život.


KDE NÁS NAJDETE

Facebook

Chcete sledovat novinky o tom, co se děje ve světě filmu, jaké jsou novinky, zajímavosti a na co koukat dnes večer? Sledujete naší stránku na Facebooku a nic vám neunikne.Twitter

Dáváte přednost stručným zprávám o tom, co je u nás v projektu Filmtoro nového, jaké největší pecky by vám rozhodně neměly uniknout, a chcete se s námi bavit o společné lásce k filmům a seriálům?Email

Chcete nám poslat vzkaz? Máte připomínku, nápad či postřeh? Nabídku na spolupráci? Napište nám!


NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MILNÍKY

2015

2016


PSALI O NÁS


Kontakty

Tento web provozuje společenost
Filmtoro s.r.o.
IČ 04123018
Miroslava Hajna 740/2, Praha - Letňany, 199 00
Email: thomas@filmtoro.com
TOPlist TOPlist TOPlist