FB pixel

Kdo jsme?

Představte si, že přijdeš domů, chceš si pustit svůj oblíbený film. V televizi neběží, na DVD ho nemáš. Jak si ho opatřit? Většinu lidí napadne si ho stáhnout z pirátských webů. Proč? Protože nabídka českých videopůjčoven není v povědomí diváků dostatečná a kvalitní.

Víš, že v ČR je aktuálně více než 18.000 filmů legálně dostupných online? Ne? Nedivíme se. Většina těchto filmů se před diváky úspěšně ukrývá. Zkus do vyhledávače Google zadat Avengers online. Proč se ti neobjeví odkaz na Google Play, kde si můžete Avengers spustit? Víte, že v iTunes je více než 4.000 filmů, většinou s českou podporou? Že O2TV má většinu novinek s českým dabingem dříve než vyjdou na Blu-ray?

Každý měsíc lidé celého světa na Google zadávají více než 20 milionů dotazů na téma "filmy online". Každý rok se natočí na celém světě více než 8 tisíc filmů. Naším dlouhodobým cílem je propojit všechny z vás, kteří hledáte online filmy, se všemi místy, kde si je můžete legálně přehrát.

Chceme divákům pomoci najít online každý film, který kdy byl vyroben.

Jak to děláme?

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce - neustále prohledáváme nabídku online videopůjčoven, abychom tě informovali kde, za kolik, v jaké kvalitě a především jaký film či seriál z dostupné nabídky si právě teď můžeš pustit. Pokud tě zajímají statistiky, máme pro tebe přehlednou infografiku.

Jak najít ten správný film? Je to jednoduché. Do vyhledávání, které najdeš v hlavičce jakékoliv Filmtoro stránky napíšeš jméno filmu, v případě více výsledků si vybereš ten svůj a po kliknutí tě přeneseme přímo do detailních informací o filmu. Na stránce konkrétního filmu se dozvíš nejen základní informace, jako jsou herci, režisér, upoutávka či délka filmu, ale především podrobnosti o jeho nabídce v dostupných videopůjčovnách. Pro každý film se snažíme nabídnout:

 • které půjčovny film nabízí
 • zda je film/seriál v půjčovně opatřen dabingem nebo je v původním znění
 • zda je film/seriál s titulky nebo bez nich
 • zda je film/seriál k dispozici ve standardní (SD) nebo vysoké (HD) kvalitě obrazu
 • za kolik je film/seriál v půjčovně dostupný (včetně přihlédnutí ke kvalitě)
 • kolik stojí jeho půjčení
 • kolik stojí jeho koupě
 • pokud půjčovna nabízí film v rámci svého předplatného, jaká je jeho cena

V tuto chvíli ti zprostředkováváme odkaz na tyto filmy a seriály. Samotná platba a přehrání probíhají vždy na straně videopůjčovny.


Čím se odlišujeme?

Nevíš, který film si pustit? I pro tebe máme řešení! Na hlavní stránce můžeš kažý den najít nový tip na zajímavý film online. Vybíráme novinky, ale i starší zajímavé tipy z aktuální nabídky. A to není zdaleka vše, všechny filmy zařazuje do speciálních kategorií, ze kterých můžeš vybírat:

 • nejnovější odkazy na filmy a seriály přidané do naší databáze
 • nejlépe hodnocené filmy/seriály historie
 • nejúspěšnější a jinak rekordní filmy/seriály
 • filmy podle žánrů (akční, dobrodružný, sci-fi)
 • filmy nebo témat (cestování časem, dinosauři)
 • a další možnosti filtrování

Kdo jsme?

Thomas

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.

Petr

Petr Semecký

Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.

Anna

Anna Kopecká

Absolventka filmové vědy, která miluje filmy Johna Hughese, klasický Hollywood i bizárky pro otrlce. Když zrovna nesedí před televizí a nesjíždí nejnovější seriály, jezdí po filmových festivalech, fotí celebrity na červeném koberci (sledujte @annalovesfilm na Instagramu a Twitteru!), cestuje po světě (no dobře, spíš jen po Evropě a Americe), nebo je naopak zalezlá doma s dobrou knížkou. Zkoušela kritiku, kompars, lokační, dramaturgii i produkci. Prostě holka, která do filmu fušuje ze všech stran. A přes hluboké deprese jí to i po mnoha letech pořád baví. Je totiž už příliš stará na to být milenkou Leonarda DiCapria, tak nemá na vybranou. Její nejpřehrávanější VHSkou je Pocahontas.

Ondra

Ondřej Novotný

Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.

Lotta

Lotta Hlasecká

Profesionální chrlič slovní hmoty. Vzděláním novinář a filmař. Vkusový buran se zálibou v české kinematografii a Kubrickovi. Mistr Evropy v usínání uprostřed zajímavých filmů. Ve volném čase se věnuje svojí práci, kočkám a teorii humoru.


Kde nás najdeš?

Facebook

Chcete sledovat novinky o tom, co se děje ve světě filmu, jaké jsou novinky, zajímavosti a na co koukat dnes večer? Sledujete naší stránku na Facebooku a nic vám neunikne.

Twitter

Dáváte přednost stručným zprávám o tom, co je u nás v projektu Filmtoro nového, jaké největší pecky by vám rozhodně neměly uniknout, a chcete se s námi bavit o společné lásce k filmům a seriálům?

Email

Chcete nám poslat vzkaz? Máte připomínku, nápad či postřeh? Nabídku na spolupráci? Napište nám!


Psali o nás


Kontakty

Tento web provozuje společenost
Filmtoro s.r.o.
IČ 04123018
Miroslava Hajna 740/2, Praha - Letňany, 199 00
Email: thomas@filmtoro.com


Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.


Komentáře k článku FIlmtoro - o nás

Taťka Šmoula

Taťka Šmoula před 4 měsíci

Zdravím a pozdravuji, narazil jsem na tento filmový portál a zdál se mi docela přívětivý. Co mě ovšem opravdu udivuje, proč si správce webu, když nezná pravidla českého pravopisu, nenapíše text v programu, který má automatickou korekci chyb. Ovšem, pokud to panu Vyskočilovi vyhovuje, pak je vše v nejlepším pořádku. Přeji příjemný den plný pohody

Doro Yanagi

Doro Yanagi 2020

Existenci takového webu, jaký je váš, velmi vítám, ale marně si lámu hlavu nad tím, proč podrobné vyhledávání nenabízí možnost zaškrtnout si korejské (i japonské) filmy, které jsou vlastně jediným důvodem, proč mám Netflix. Nebo jsem jediný? Díky za odpověď.

Lionel Benjamin

Lionel Benjamin 2020

Zcela nový Pioneer DJ DDJ-1000SRT 4-kanálový profesionální DJ ovladač pro rekordbox dj Poplatky za dopravu a manipulaci po celém světě jsou zdarma. Na skladě jsou i další modely jako Pioneer, Denon, Rane, Allen & Heath, Roland, zesilovač, Bose Home Thearter, Yamaha, Lightings a JBL Speakers. Chcete-li zadat objednávku přes ... Kontakt: dj.gadgetbazaarltd@gmail.com Whatsapp: +14089163765 Tento balíček zahrnuje: Co je v krabici DDJ-1000 SRT AC adaptér USB kabel Rychlý návod karta licenčního klíče rekordbox dj Specifikace Šířka 708 mm. Výška 73,4 mm Hloubka 361,4 mm Hmotnost 6 kg Zvuková karta 24 bit / 44,1 kHz Frekvenční rozsah 20 20000 Hz Poměr signálu k šumu 112 dB Zkreslení 0,002 (USB) Fader Start Yes Numark NS7 DJ gramofon Numark NS7 II DJ Ovladač gramofonu Numark Ns7iii čtyřpásmový řadič Serato Dj Numark NV Dual-Display DJ Controller pro Serato Numark NS6 DJ gramofon Gramofon Numark CDX s přímým pohonem Numark iCD DJ v krabici Komplet...

Taťka Šmoula

Taťka Šmoula před 4 měsíci

Jen bych se zeptal po pěti měsících. Co má tento komentář společného s tímto portálem. Pokud inzerujete nějaké zboží, patrně jste si spletl rubriku nebo možná celý web.

Roman Kaderka

Roman Kaderka 2020

Proč tam soudruzi dáváte film které nejsou na Netflixu např code 8 atd.Proste amatérská odvedená práce.

Taťka Šmoula

Taťka Šmoula před 4 měsíci

Ty nevypadáš, že bys pamatoval soudruhy v době, kdy byli u vesla. Jestli nevíš co slovo soudruh znamená, raději ho nepoužívej, uděláš si menší ostudu a nebudeš považován za člověka, který není z nejbystřejších

Zuzana Speed

Zuzana Speed před 2 měsíci

Nejsou na netflixu uvedene filmy a ani dabing.... je to pouze prizivnicka stranka ktera ma jiny ucel nez co se objevi na vyhledavani googlu viz. dabing, plati urcite propagaci reklamy. Ale jinak je stranka pekne vedena jako lhava reklama.Ale vrchol je ze na ukor jine firmy jako je netflix?? pekne na ho.

Milan Loub

Milan Loub 2020

Dobrá propaganda ale všechny tyhle firmy můžu vidět jinde levněji a v češtině

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.
TOPlist TOPlist TOPlist