FB pixel TP pixel
13 Sins
13 Sins

13 hříchů

13 Sins
USA | 2014 | Horory | Psychologický horor | 88 minut

Elliot se nachází v těžké životní situaci. Poté, co nečekaně přichází o svou práci, uvědomuje si, že se jeho život rozpadá jako domeček z karet. Své těhotné nastávající nebude moci splnit, co si předsevzal; těžce mentálně nemocného bratra bude muset uložit do ústavu a co je nejhorší, do vlastního do...

Elliot se nachází v těžké životní situaci. Poté, co nečekaně přichází o svou práci, uvědomuje si, že se jeho život rozpadá jako domeček z karet. Své těhotné nastávající nebude moci splnit, co si předsevzal; těžce mentálně nemocného bratra bude muset uložit do ústavu a co je nejhorší, do vlastního domu se mu přistěhuje rasisticky senilní, nepřizpůsobivý otec. Když už se zdá, že ze zdánlivě neřešitelné situace neexistuje východisko, zazvoní telefon. Hlas na druhé straně hovoru mu oznamuje radostnou zprávu. Elliot byl vybrán z pomezi všech lidí v nouzi a jeho život se může během 36 hodin radikálně změnit k lepšímu. Stačí splnit zdánlivě jednoduchých 13 úkolů.

Hrají: Mark Webber, Devon Graye, Rutina Wesley, Ron Perlman, Pruitt Taylor Vince, Brittney Alger, Stephanie Honoré

Režie: Daniel Stamm

IMDb  63 % Kinobox  61 %

13 hříchů online

Sledovat 13 hříchů online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 13 hříchů online, zda je ke stažení a zda má 13 hříchů dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 2. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

13 hříchů recenze a hodnocení

Ve filmu 13 hříchů hrají Mark Webber, Devon Graye, Rutina Wesley, Ron Perlman, Pruitt Taylor Vince, Brittney Alger, Stephanie Honoré.

Film 13 hříchů režíruje Daniel Stamm.

Film 13 hříchů má 88 minut.

Film 13 hříchů můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Starmax.

Film 13 hříchů je online na Canal Plus, Filmbox+, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.