FB pixel TP pixel

Podmínky používání

Kdo jsme?

Jsme Filmtoro, web, který přináší novinky, tipy, zajímavosti a rozhovory z oblasti filmů a seriálů, především těch, které jsou dostupné legálně online a také informace o nabídce filmů a seriálů online v České republice.

A co je tohle?

Toto jsou podmínky používání našeho webu. Návštěvou webu s nimi souhlasíš. Pokud s nimi nesouhlasíš, neměl bys web používat.

Co mi chcete říct?

Nejdříve bychom ti rádi řekli, že všechny texty, které zde čteš, přehledy o nabídce filmů online, jsme sepsali či shromáždili my, tudíž bez našeho souhlasu ti není dovoleno tyto texty a další parametry o dostupnosti filmů online kopírovat k sobě. Také jsme autoři software, na kterém tento web běží, tudíž bys neměl bez našeho vědomí a souhlasu zkoušet tento kód kopírovat či zneužívat.

Ještě na něco si mám dát pozor?

Přečtením těchto podmínek souhlasíš, že nebudeš dále nijak podnikat nic, co by mělo za následek nefunkčnosti tohoto webu. Například zahlcení automatickými dotazy, přetěžování databáze a další technické akce, které by znemožnily ostatním uživatelům web používat. Za nerespektování této podmínky si vyhrazujeme ti na web zakázat přístup.

Musím za web něco platit?

Ne, všechny naše texty jsou ti přístupné zdarma a bez omezení.

Mohu si přes vás půjčovat filmy či seriály?

Jsme filmový magazín a žádné filmy či seriály online u nás nenabízíme. Všechny odkazy, které u nás najdeš na přehrávání filmů či seriálů, vedou na služby třetích stran, kde už probíhá samotné půjčení či zakoupení za peníze.

Jak je to s cenami, parametry a dalšími informacemi o filmech online?

Všechny informace, jako je cena, zvuková či obrazová kvalita nebo česká jazyková podpora, přebíráme z webu dané služby. Pokud se služba rozhodne tyto parametry změnit, my se o tom nemusíme dozvědět. Negarantujeme nijak, že tyto parametry jsou okamžitě aktuální a tudíž se s dotazy ohledně nové ceny či parametrů obracej prosím přímo na danou službu.

Mohu se u vás registrovat?

Ano, můžeš si u nás založit uživatelský účet a začít hodnotit, ukládat či komentovat filmy. Abychom mohli tuto funkčnost nabídnout, potřebujeme od tebe určitá uživatelská data. Která konkrétně, proč je potřebujeme a jak s nimi nakládáme, si můžeš přečíst v samostatné sekci o Ochraně osobních údajů (GDPR). Také se tam dočteš jak můžeš svojí registraci zrušit.

Jaká pravidla bych měl respektovat, když se registruji?

Registraci získáváš právo hodnotit či komentovat filmy a seriály. Pokud bychom zjistili, že úmyslně znehodnocuješ hodnocení, píšeš nevhodné komentáře či se snažíš napadat další uživatele webu, vyhrazujeme si my právo ti účet zablokovat či zcela zrušit. Respektuj prosím pravidla slušného chování.

Ukládáte o mě data, i když nejsem registrovaný?

Pokud k nám tomu dáš souhlas, ukládáme o tobě anonymní data, která slouží k měření návštěvnosti našeho webu nebo cílení reklam na našem webu. Podívej se do sekce Cookies v sekci o Ochraně osobních údajů pro další informace.

Jak vás mohu kontaktovat?

Naše kontaktní adresa je Filmtoro s.r.o., Miroslava Hajna 740/2, Praha 18, 199 00. Můžeš nám také psát na emailovou adresu thomas@filmtoro.com.