FB pixel TP pixel
Jusan-nin no shikaku
Jusan-nin no shikaku

13 samurajů

Jusan-nin no shikaku
Velká Británie | 2010 | Dobrodružné filmy | Dálný východ | 141 minut

Japonský režisér Takashi Miike proslul coby tvůrce, který dokáže žánrovým filmům vetknout nezaměnitelnou osobitost skrze stylovou nevázanost a nápadité naplňování schémat. Za dvacet let v branži vytvořil přes osmdesát titulů rozličných žánrů, ale až nyní dostal možnost natočit výpravný samurajský fi...

Japonský režisér Takashi Miike proslul coby tvůrce, který dokáže žánrovým filmům vetknout nezaměnitelnou osobitost skrze stylovou nevázanost a nápadité naplňování schémat. Za dvacet let v branži vytvořil přes osmdesát titulů rozličných žánrů, ale až nyní dostal možnost natočit výpravný samurajský film. Jeho pompézní remake stejnojmenného filmu z roku 1963 se soustředí na efektní aktualizaci klasického stylu. Krví nasáklý příběh třinácti samurajů, kteří na sebe vezmou úkol zabít zlotřilého knížete, kulminuje v epické bitvě, kde hrdinové stanou proti dvoustovce protivníků.

IMDb  76 %
Voyo
Dobrodružné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

13 samurajů online

13 samurajů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

13 samurajů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 13 samurajů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 13 samurajů postavy.

13 samurajů recenze a hodnocení