FB pixel TP pixel
2 Days in New York
2 Days in New York

2 dny v New Yorku

2 Days in New York
Francie | 2012 | 2 dny... | Komedie | Dramedy | 91 minut

Mingus (Chris Rock) se živí jako redaktor a rozhlasový moderátor, jeho francouzská přítelkyně Marion Dupré (Julie Delpy) se pokouší prosadit jako fotografka. Vedou celkem poklidný život ve svém newyorském bytě s nevychovanou kočkou a svými dvěma dětmi z předchozích vztahů - dokud ovšem nepřiletí na ...

Mingus (Chris Rock) se živí jako redaktor a rozhlasový moderátor, jeho francouzská přítelkyně Marion Dupré (Julie Delpy) se pokouší prosadit jako fotografka. Vedou celkem poklidný život ve svém newyorském bytě s nevychovanou kočkou a svými dvěma dětmi z předchozích vztahů - dokud ovšem nepřiletí na návštěvu Marionin žoviální, výstřední tatínek Jeannot (Albert Delpy) a její nadržená sestra Rose (Alexia Landeau). Dva dny s energickými francouzskými příbuznými stupňuje v peklo na zemi i Rosin nesnesitelný přítel Manu (Alex Nahon), který se nijak nerozpakuje narušit rodinnou pohodu své bývalé lásky Marion. Té situaci komplikuje i skutečnost, že právě chystá vernisáž první výstavu svých fotografií, reflektujících její dosavadní soukromý život. Trojice hlučných vetřelců ovšem postrádá zábrany a nezná žádné hranice, pokud jde o jídlo, sex a o kritiku všeho amerického s výjimkou socialisty Baracka Obamy. Vztah Marion a Minguse je vystavený náročné zkoušce. Jak to s nimi dopadne, když Francouzi podnikli invazi do New Yorku?

Hrají: Julie Delpy, Chris Rock, Albert Delpy, Kate Burton, Dylan Baker, Daniel Brühl, Alexia Landeau, Alexandre Nahon, Talen Ruth Riley, Owen Shipman, Malinda Williams

Režie: Julie Delpy

IMDb  60 % Kinobox  54 %

2 dny v New Yorku online

Sledovat 2 dny v New Yorku online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 2 dny v New Yorku online, zda je ke stažení a zda má 2 dny v New Yorku dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 19. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 59 Kč nebo 79 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

2 dny v New Yorku zajímavosti

Celosvětové tržby
4 058 113 $
Tržby v USA
633 210 $
Tržby v českých kinech
181 978 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 297 diváků

2 dny v New Yorku recenze a hodnocení

Ve filmu 2 dny v New Yorku hrají Julie Delpy, Chris Rock, Albert Delpy, Kate Burton, Dylan Baker, Daniel Brühl, Alexia Landeau, Alexandre Nahon, Talen Ruth Riley, Owen Shipman, Malinda Williams.

Film 2 dny v New Yorku režíruje Julie Delpy.

Film 2 dny v New Yorku má 91 minut.

Film 2 dny v New Yorku vidělo v českých kinech 1 297 diváků.

Film 2 dny v New Yorku můžete vidět na iTunes.

Film 2 dny v New Yorku je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.