FB pixel TP pixel
2 Guns

2 zbraně

2 Guns
USA | 2013 | Akční filmy | Akční komedie | 109 minut

Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z ...

Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili.

IMDb  67 %

2 zbraně online

Sledovat 2 zbraně online můžeš na iTunes, Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 2 zbraně online, zda je ke stažení a zda má 2 zbraně dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 2. 2018
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

2 zbraně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 2 zbraně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 2 zbraně postavy.

2 zbraně zajímavosti

Rozpočet
74 000 000 $
Celosvětové tržby
131 940 411 $
Tržby v USA
75 612 460 $
Tržby v českých kinech
906 605 Kč
Návštěvnost v českých kinech
6 509 diváků

2 zbraně recenze a hodnocení