FB pixel TP pixel
29 Palms

29 Palms

29 Palms
USA | 2002 | Thrillery | 93 minut

Když mladík (Jeremy Davies) odhalí intriky svého šéfa a zjistí, že soudce (Michael Lerner) chce zabít svého obchodního partnera i jeho manželku, musí se vydat na útěk, aby si zachránil život. Na autobusové zastávce městečka 29 Palms si nechtěně vymění tašku a najednou má v rukou vak plný peněz. Zane...

Když mladík (Jeremy Davies) odhalí intriky svého šéfa a zjistí, že soudce (Michael Lerner) chce zabít svého obchodního partnera i jeho manželku, musí se vydat na útěk, aby si zachránil život. Na autobusové zastávce městečka 29 Palms si nechtěně vymění tašku a najednou má v rukou vak plný peněz. Zanedlouho se stane terčem zabijáka (Chris O´Donnell), kterého si najal majitel kasina Native American a vlastník tašky s penězi. Do případu se zaplete i strážník (Jon Polito) a zkorumpovaný policista (Michael Rapaport), který původně peníze na nádraží přinesl. Začíná závod o život a tašku plnou peněz."

IMDb  49 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

29 Palms online

29 Palms online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

29 Palms obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 29 Palms, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 29 Palms postavy.

29 Palms recenze a hodnocení

Ve filmu 29 Palms hrají Jeremy Davies, Rachael Leigh Cook, Chris O'Donnell, Michael Rapaport, Michael Lerner, Russell Means, Jon Polito.

Film 29 Palms režíruje Leonardo Ricagni.

Film 29 Palms má 93 minut.

Film 29 Palms není zatím nikde online.

Film 29 Palms není zatím kde sledovat.