FB pixel TP pixel
3 Days in Quiberon
3 Days in Quiberon

3 dny v Quiberonu

3 Days in Quiberon
Německo | 2018 | Životopisné filmy | Showbyznys | 115 minut

Pro generace diváků je Romy Schneider naplněním romantického snu. Do francouzského letoviska Quiberon přijíždí ale jako zlomená žena, herečka na soumraku kariéry, matka, která se marně snaží navázat vztah k vlastnímu dítěti, osobnost výrazně rozkolísaná sklony k alkoholismu a depresím. Vkulisách pří...

Pro generace diváků je Romy Schneider naplněním romantického snu. Do francouzského letoviska Quiberon přijíždí ale jako zlomená žena, herečka na soumraku kariéry, matka, která se marně snaží navázat vztah k vlastnímu dítěti, osobnost výrazně rozkolísaná sklony k alkoholismu a depresím. Vkulisách přímořského střediska má podstoupit pomyslné vzkříšení, jehož součástí je vedle ozdravných procedur i rozsáhlé interview.

Hrají: Marie Bäumer, Birgit Minichmayr, Charly Hübner, Robert Gwisdek, Denis Lavant, Vicky Krieps, Yann Grouhel

Režie: Emily Atef

IMDb  69 % Kinobox  69 %

3 dny v Quiberonu online

Sledovat 3 dny v Quiberonu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 3 dny v Quiberonu online, zda je ke stažení a zda má 3 dny v Quiberonu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

3 dny v Quiberonu recenze a hodnocení

Ve filmu 3 dny v Quiberonu hrají Marie Bäumer, Birgit Minichmayr, Charly Hübner, Robert Gwisdek, Denis Lavant, Vicky Krieps, Yann Grouhel.

Film 3 dny v Quiberonu režíruje Emily Atef.

Film 3 dny v Quiberonu má 115 minut.

Film 3 dny v Quiberonu můžete vidět na Edison.

Film 3 dny v Quiberonu je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.