FB pixel TP pixel
Maybe... Maybe Not
Maybe... Maybe Not

4% muž v akci

Maybe... Maybe Not
Německo | 1994 | Komedie | 90 minut

Hlavním hrdinou této skvělé komedie je mladý a pohledný Axel, kterému dokáže odolat jen málokterá z žen. Má stálou přítelkyni Doro, s níž sdílí společnou domácnost. Ta ho však jednoho dne přistihne na dámském záchodku s jistou dámou. Záletník tak během několika sekund přichází nejen o trvalý vztah, ...

Hlavním hrdinou této skvělé komedie je mladý a pohledný Axel, kterému dokáže odolat jen málokterá z žen. Má stálou přítelkyni Doro, s níž sdílí společnou domácnost. Ta ho však jednoho dne přistihne na dámském záchodku s jistou dámou. Záletník tak během několika sekund přichází nejen o trvalý vztah, ale také o střechu nad hlavou. Po několika pokusech nastěhovat se do bytu některé z bývalých přítelkyň skončí souhrou náhod na prahu homosexuálního Waltera a jeho přítele. A tak o jeho přízeň brzy usilují hned dva milenci. Axel je poněkud zneklidněn, nemá totiž nejmenší chuť vyměnit muže za ženy, i když ....? Ještě více tento nečekaný trojúhelník vyděsí Doro, neboť nastávající otec jejího dítěte se chová poněkud divně.

IMDb  65 % CSFD  63 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

4% muž v akci online

4% muž v akci online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

4% muž v akci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 4% muž v akci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 4% muž v akci postavy.

4% muž v akci zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 099 115 Kč
Návštěvnost v českých kinech
40 764 diváků

4% muž v akci recenze a hodnocení