FB pixel TP pixel
Absence of the Good
Absence of the Good

Absence of the Good

Absence of the Good
USA | 1999 | Thrillery | 90 minut

Kaleba Barnese a jeho ženu postihla životní tragedie. Jejich syn Michael byl zastřelen ve škole, když si prohlížel zbraň jednoho ze svých spolužáků. Kalebova manželka se z toho zhroutila, on si svoji nenávist ke světu ventiluje prací. Zuřivě se zakousne do případu psychopatického vraha, který bez mi...

Kaleba Barnese a jeho ženu postihla životní tragedie. Jejich syn Michael byl zastřelen ve škole, když si prohlížel zbraň jednoho ze svých spolužáků. Kalebova manželka se z toho zhroutila, on si svoji nenávist ke světu ventiluje prací. Zuřivě se zakousne do případu psychopatického vraha, který bez milosti ubil nevinnou stařenku. Pár dní potom je nalezeno další tělo. Obě vraždy spojuje omluvný dopis a fakt, že vždy bylo na místě činu dokonale uklizeno. Mrtvých stále přibývá a vrah brzy dostane přezdívku pan uklízecí.

Absence of the Good obsazení

Herci: Stephen Baldwin, Tyne Daly, Allen Garfield, Shawn Huff, Silas Weir Mitchell, Steve O'Neill, James Maitland

Režie: John Flynn

IMDb  53 % Kinobox  48 %

Absence of the Good online

Sledovat Absence of the Good online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Absence of the Good online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Absence of the Good dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Absence of the Good recenze a hodnocení

Ve filmu Absence of the Good hrají Stephen Baldwin, Tyne Daly, Allen Garfield, Shawn Huff, Silas Weir Mitchell, Steve O'Neill, James Maitland.

Film Absence of the Good režíruje John Flynn.

Film Absence of the Good má 90 minut.

Film Absence of the Good můžete vidět na iTunes.

Film Absence of the Good je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.