FB pixel TP pixel
Absolon
Absolon

Absolon

Absolon
Velká Británie | 2003 | Sci-fi filmy | Postapokalypsa | 96 minut

Píše se rok 2007. Chemik, žijící někde ve Východní Evropě, objevil novou smrtící formu viru. Nákaza se rychle šíří a s ilegálními imigranty brzy dosáhne i břehů Ameriky. Vláda bije na poplach a kvapně zřizuje karanténní tábory. Na jejich brány denně klepe tisíce uprchlíků a jejich rodiny. Mladá poli...

Píše se rok 2007. Chemik, žijící někde ve Východní Evropě, objevil novou smrtící formu viru. Nákaza se rychle šíří a s ilegálními imigranty brzy dosáhne i břehů Ameriky. Vláda bije na poplach a kvapně zřizuje karanténní tábory. Na jejich brány denně klepe tisíce uprchlíků a jejich rodiny. Mladá policistka Delon a důstojník Lemieux jsou jediní, kteří si všimli, že nebezpečný virus si našel cestu, jak překonat ohrady i ploty a začne ohrožovat životy milionů nevinných lidí.

Hrají: Christopher Lambert, Lou Diamond Phillips, Kelly Brook, Ron Perlman, Roberta Angelica, Neville Edwards, Tre Smith

Režie: David DeBartolomé

IMDb  42 % Kinobox  41 %

Absolon online

Sledovat Absolon online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Absolon online, zda je ke stažení a zda má Absolon dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 5. 7. 2022
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Absolon recenze a hodnocení

Ve filmu Absolon hrají Christopher Lambert, Lou Diamond Phillips, Kelly Brook, Ron Perlman, Roberta Angelica, Neville Edwards, Tre Smith.

Film Absolon režíruje David DeBartolomé.

Film Absolon má 96 minut.

Film Absolon můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Absolon je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.