FB pixel TP pixel
The Accidental Spy
The Accidental Spy

Agent z Hong Kongu

The Accidental Spy
Hong-Kong | 2001 | Komedie | Akční komedie | 87 minut

Hongkongský prodavač Bei sní o dobrodružství a jednou si všimne mužů, kteří chtějí vyloupit klenotnictví. Po jeho zásahu policie zloděje chytí, a publicita k němu přivede soukromého detektiva, který ho přesvědčí, že je ztraceným synem bohatého korejského obchodníka. Když Bei navštíví svou rodinu, s ...

Hongkongský prodavač Bei sní o dobrodružství a jednou si všimne mužů, kteří chtějí vyloupit klenotnictví. Po jeho zásahu policie zloděje chytí, a publicita k němu přivede soukromého detektiva, který ho přesvědčí, že je ztraceným synem bohatého korejského obchodníka. Když Bei navštíví svou rodinu, s úžasem zjistí, že jeho rodiče byli tajní agenti, a musí jít do Turecka objevit zdroj nebezpečné drogy dřív, než se dostane do rukou překupníků. Zaplétá se do nebezpečné hry na kočku a myš, ve které jde o život!

Agent z Hong Kongu obsazení

Herci: Jackie Chan, Eric Tsang, Vivian Hsu, Wu Hsing-Guo, Alfred Cheung Kin-Ting, Lillian Ho, Cheung Tat-Ming

Režie: Teddy Chan

IMDb  58 % Kinobox  58 % Agent z Hong Kongu CSFD 58 %

Agent z Hong Kongu online

Sledovat Agent z Hong Kongu online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Agent z Hong Kongu online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Agent z Hong Kongu dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 17. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Agent z Hong Kongu recenze a hodnocení

Ve filmu Agent z Hong Kongu hrají Jackie Chan, Eric Tsang, Vivian Hsu, Wu Hsing-Guo, Alfred Cheung Kin-Ting, Lillian Ho, Cheung Tat-Ming.

Film Agent z Hong Kongu režíruje Teddy Chan.

Film Agent z Hong Kongu má 87 minut.

Film Agent z Hong Kongu můžete vidět na Filmbox+.

Film Agent z Hong Kongu je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.