FB pixel TP pixel
The Operative
The Operative

Agentka v utajení

The Operative
USA | 2019 | Thrillery | Špióni | 120 minut

Koprodukční thriller napsaný a režírovaný izraelským filmařem Yuvalem Adlerem. Je natočen podle uznávaného hebrejského románu The English Teacher od Yiftach Reicher-Atira, bývalého zpravodajského důstojníka... Rachel (Diane Kruger) je nevyzpytatelná špiónka izraelské zpravodajské služby Mossad. Běhe...

Koprodukční thriller napsaný a režírovaný izraelským filmařem Yuvalem Adlerem. Je natočen podle uznávaného hebrejského románu The English Teacher od Yiftach Reicher-Atira, bývalého zpravodajského důstojníka... Rachel (Diane Kruger) je nevyzpytatelná špiónka izraelské zpravodajské služby Mossad. Během pohřbu svého otce v Londýně zmizí beze stopy. Jediným vodítkem k místu jejího pobytu je záhadný telefonát bývalému manažerovi Thomasovi (Martin Freeman), kterého poté Mossad povolá z Německa do Izraele. Rachel je součástí obrovské špionáže proti íránskému nukleárnímu programu a Thomas se musí vrátit k jejím postupům, aby zjistil, jakou možnou hrozbu může pro jejich operaci nyní představovat. Zároveň se snažil chránit ji.

CSFD  53 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Agentka v utajení online

Agentka v utajení online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Agentka v utajení obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Agentka v utajení, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Agentka v utajení postavy.

Diane Kruger
Diane Kruger
Rachel
Cas Anvar
Cas Anvar
Farhad
Werner Daehn
Werner Daehn
Hraje
Maria Gnecchi
Maria Gnecchi
Italian Woman
Erez Ben-Ezra
Erez Ben-Ezra
Bodyguard
Julia Schneider
Julia Schneider
German Woman
Frank Ilfman
Frank Ilfman
Hudba
Yuval Adler
Yuval Adler
Režie

Agentka v utajení recenze a hodnocení