FB pixel TP pixel
D.E.B.S.
D.E.B.S.

Agentky D.E.B.S.

D.E.B.S.
USA | 2004 | Akční filmy | 91 minut

Známá, nebezpečná a všemi obávaná zlodějka a vražedkyně Lucy Diamondová se vrátila zpět do města Nikdo o ní ještě nepodal svědectví, protože nikdo její setkání nepřežil. Nastupují tedy na její zlikvidování speciální agentky D.E.B.S., vycvičené pro boj se zločinem všeho druhu. Po přestřelce v restaur...

Známá, nebezpečná a všemi obávaná zlodějka a vražedkyně Lucy Diamondová se vrátila zpět do města Nikdo o ní ještě nepodal svědectví, protože nikdo její setkání nepřežil. Nastupují tedy na její zlikvidování speciální agentky D.E.B.S., vycvičené pro boj se zločinem všeho druhu. Po přestřelce v restauraci, kde má Lucy schůzku s ruskou vražedkyní, se střetne ve skladišti obávaná zlodějka nejlepší agentkou Amy. Ta se při rozhovoru přizná, že o Lucy píše svoji diplomovou práci, což na ni velmi zapůsobí. Jenom se však otočí, aby zavolala na své kolegyně, nepřítel je pryč. Lucy v autě svému kumpánovi poví, že se s někým seznámila. A když se tato dávka s někým seznámí, tak je to vážné!

IMDb  53 % CSFD  33 %

Agentky D.E.B.S. online

Sledovat Agentky D.E.B.S. online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Agentky D.E.B.S. online, zda je ke stažení a zda má Agentky D.E.B.S. dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Agentky D.E.B.S. obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Agentky D.E.B.S., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Agentky D.E.B.S. postavy.

Agentky D.E.B.S. recenze a hodnocení

Ve filmu Agentky D.E.B.S. hrají Sara Foster, Meagan Good, Jordana Brewster, Christina Kirk, Geoff Stults, Jill Ritchie, Jimmi Simpson.

Film Agentky D.E.B.S. režíruje Angela Robinson.

Film Agentky D.E.B.S. má 91 minut.

Film Agentky D.E.B.S. můžete vidět na iTunes.

Film Agentky D.E.B.S. je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.