FB pixel TP pixel
Ainbo: Spirit of the Amazon
Ainbo: Spirit of the Amazon

Ainbo: Hrdinka pralesa

Ainbo: Spirit of the Amazon
Nizozemí | 2021 | Animované filmy | Pro starší děti | 90 minut

Celý život Ainbo se odehrává uprostřed amazonské džungle a ona ji nade vše miluje. Jednoho dne však zjistí, že je její domov ohrožen hamižnými těžaři, kteří začali kácet vzácné stromy. S pomocí svých “andělů strážných,” roztomilého a legračního armandilla Dilla a obtloustlého tapíra Vacyho se Ainbo ...

Celý život Ainbo se odehrává uprostřed amazonské džungle a ona ji nade vše miluje. Jednoho dne však zjistí, že je její domov ohrožen hamižnými těžaři, kteří začali kácet vzácné stromy. S pomocí svých “andělů strážných,” roztomilého a legračního armandilla Dilla a obtloustlého tapíra Vacyho se Ainbo vydává na záchrannou misi svého ráje. Podaří se jí najít moudrou matku pralesa želvu Motelo Mamu a společně s ní zabránit blížící se katastrofě? Režisér José Zelada natočil příběh hrdinky pralesa Ainbo na počest své maminky, která vyrostla v malé vesničce uprostřed Amazonie stejně jako Ainbo. Své syny odmalička do pralesa vodila, vyprávěla jim kouzelné příběhy, a kladla jim na srdce, že Amazonii je třeba chránit, protože bez stromů nemůžeme žít.

Hrají: Thom Hoffman, Bernardo de Paula, Dino Andrade, Alejandra Gollas, Lola Raie, Yeni Alvarez, Rene Mujica

Režie: Richard Claus

IMDb  47 % Kinobox  53 %

Ainbo: Hrdinka pralesa online

Sledovat Ainbo: Hrdinka pralesa online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ainbo: Hrdinka pralesa online, zda je ke stažení a zda má Ainbo: Hrdinka pralesa dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ainbo: Hrdinka pralesa zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 424 924 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 635 diváků

Ainbo: Hrdinka pralesa recenze a hodnocení

Ve filmu Ainbo: Hrdinka pralesa hrají Thom Hoffman, Bernardo de Paula, Dino Andrade, Alejandra Gollas, Lola Raie, Yeni Alvarez, Rene Mujica.

Film Ainbo: Hrdinka pralesa režíruje Richard Claus.

Film Ainbo: Hrdinka pralesa má 90 minut.

Film Ainbo: Hrdinka pralesa vidělo v českých kinech 9 635 diváků.

Film Ainbo: Hrdinka pralesa můžete vidět na Prima Plus.

Film Ainbo: Hrdinka pralesa je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.