FB pixel TP pixel
Air America
Air America

Air America

Air America
USA | 1990 | Akční filmy | Letadla | 112 minut

Air America je soukromá letecká linka CIA operující v Laosu během vietnamské války pašující cokoliv od vojáků přes zbraně až po jídlo pro místní obyvatele. Billy Covington (Robert Downey Jr.), kvůli své pracovní nekázni, přijde o letecký průkaz a tak mu nezbývá nic jiného než přijmout práci pro tuto...

Air America je soukromá letecká linka CIA operující v Laosu během vietnamské války pašující cokoliv od vojáků přes zbraně až po jídlo pro místní obyvatele. Billy Covington (Robert Downey Jr.), kvůli své pracovní nekázni, přijde o letecký průkaz a tak mu nezbývá nic jiného než přijmout práci pro tuto leteckou linku. To ještě netuší, že se ocitne uprostřed skupiny šílených pilotů v čele s Genem Ryackem (Mel Gibson), vzbouřených povstalců a zkorumpovaných vládních vojáků pašujících drogy.

IMDb  58 % CSFD  61 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Air America online

Air America online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Air America obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Air America, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Air America postavy.

Air America recenze a hodnocení

Ve filmu Air America hrají Mel Gibson, Robert Downey Jr., Nancy Travis, Ken Jenkins, David Marshall Grant, Lane Smith, Art LaFleur.

Film Air America režíruje Roger Spottiswoode.

Film Air America má 112 minut.

Film Air America není zatím nikde online.

Film Air America není zatím kde sledovat.