FB pixel TP pixel
Operation Arctic
Operation Arctic

Akce Arktida

Operation Arctic
Norsko | 2014 | Dobrodružné filmy | Rodinné | 89 minut

Ve snaze setkat se s otcem v jižním Norsku se třináctiletá Julia a její osmiletí sourozenci – dvojčata Ida a Sindre – schovají ve vrtulníku, který však musí náhle za letu změnit směr. Poté, co děti vystoupí a vrtulník odletí, všichni tři zjistí, že jsou zanecháni na neobydleném ostrově v arktické čá...

Ve snaze setkat se s otcem v jižním Norsku se třináctiletá Julia a její osmiletí sourozenci – dvojčata Ida a Sindre – schovají ve vrtulníku, který však musí náhle za letu změnit směr. Poté, co děti vystoupí a vrtulník odletí, všichni tři zjistí, že jsou zanecháni na neobydleném ostrově v arktické části Norska. Podaří se Julii tváří v tvář štiplavému mrazu, bouřím, hladovění a volně žijícím zvířatům zužitkovat svou vynalézavost k záchraně života svého i obou sourozenců?

IMDb  60 % CSFD  50 %

Akce Arktida online

Sledovat Akce Arktida online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Akce Arktida online, zda je ke stažení a zda má Akce Arktida dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Předplatné za 155 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Akce Arktida obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Akce Arktida, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Akce Arktida postavy.

Akce Arktida recenze a hodnocení

Ve filmu Akce Arktida hrají Kaisa Gurine Antonsen, Ida Leonora Valestrand Eike, Leonard Valestrand Eike, Line Verndal, Nicolai Cleve Broch, Kristofer Hivju, Lars Arentz-Hansen.

Film Akce Arktida režíruje Grethe Boe-Waal.

Film Akce Arktida má 89 minut.

Film Akce Arktida můžete vidět na Edison.

Film Akce Arktida je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.