FB pixel TP pixel
Aladdin and the Death Lamp
Aladdin and the Death Lamp

Aladdin a lampa smrti

Aladdin and the Death Lamp
USA | 2012 | 86 minut

Z kouzelné lampy je vypuštěn krvežíznivý démon a Aladdin musí udělat vše proto, aby ho udržel dostatečně daleko od krutého obchodníka a zastavil tak děsivý smrtící teror.\r Starý dobrý Aladdin nechtěně vypustí z lampy džina. Příběh se ale překvapivě neubírá tím směrem, který tak dobře známe. Tenhle ...

Z kouzelné lampy je vypuštěn krvežíznivý démon a Aladdin musí udělat vše proto, aby ho udržel dostatečně daleko od krutého obchodníka a zastavil tak děsivý smrtící teror.\r Starý dobrý Aladdin nechtěně vypustí z lampy džina. Příběh se ale překvapivě neubírá tím směrem, který tak dobře známe. Tenhle džin za sebou nechává spoušť v podobě zombie, ve které proměňuje své oběti. Aladdin společně se dvěma pomocníky musí najít způsob, jak smrtící běsnění zastavit a vrátit džina zpět do pekla, odkud se na svět dostal.

IMDb  33 %

Aladdin a lampa smrti online

Sledovat Aladdin a lampa smrti online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Aladdin a lampa smrti online, zda je ke stažení a zda má Aladdin a lampa smrti dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Aladdin a lampa smrti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Aladdin a lampa smrti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Aladdin a lampa smrti postavy.