FB pixel TP pixel
The Alamo

Alamo

The Alamo
USA | 1960 | 167 minut

Legendární pravdivý příběh o malé skupině vojáků, kteří obětovali své životy beznadějném boji proti velké armádě aby zabránily tyranovi v rozbití nové Republiky Texas. V roce 1836 generál Santa Anna a mexická armáda postupují napříč Texasem. Aby je bylo možné zastavit, generál Sam Huston potřebuje ...

Legendární pravdivý příběh o malé skupině vojáků, kteří obětovali své životy beznadějném boji proti velké armádě aby zabránily tyranovi v rozbití nové Republiky Texas. V roce 1836 generál Santa Anna a mexická armáda postupují napříč Texasem. Aby je bylo možné zastavit, generál Sam Huston potřebuje čas aby mobilizoval své hlavní síly. Aby získal čas, rozkáže plukovníkovi Williamu Travisovi bránit malou misi, která stojí Mexičanům v cestě, za každou cenu. Travisova malá rota je doplněna průvodci (Jim Bowie and Davy Crockett), ale jak se situace stává stále více zoufalá, Travis to vyřeší a navrhne, že to nebude ostuda pokud odejdou, pokud mohou.

IMDb  69 % CSFD  72 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Alamo online

Alamo online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Alamo obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Alamo, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Alamo postavy.

Alamo recenze a hodnocení

Ve filmu Alamo hrají John Wayne, Richard Widmark, Frankie Avalon, Patrick Wayne, Linda Cristal, Joan O'Brien, Chill Wills.

Film Alamo režíruje John Wayne.

Film Alamo má 167 minut.

Film Alamo není zatím nikde online.

Film Alamo není zatím kde sledovat.