FB pixel TP pixel
Dolfje Weerwolfje
Dolfje Weerwolfje

Alfie, malý vlkodlak

Dolfje Weerwolfje
Nizozemí | 2011 | Dobrodružné filmy | Vlkodlaci | 98 minut

Alfie je sympatický blonďatý klučina, který prožívá normální dětství. Ale co to? V noci na jeho sedmé narozeniny se stane cosi velmi zvláštního. Alfie se promění v bílého huňatého vlkodlaka a pak pokaždé, když měsíc dospěje k úplňku. Ráno je pak zase obyčejným klukem. Nechápe, co se s ním děje a boj...

Alfie je sympatický blonďatý klučina, který prožívá normální dětství. Ale co to? V noci na jeho sedmé narozeniny se stane cosi velmi zvláštního. Alfie se promění v bílého huňatého vlkodlaka a pak pokaždé, když měsíc dospěje k úplňku. Ráno je pak zase obyčejným klukem. Nechápe, co se s ním děje a bojuje sám se sebou, protože jako vlk v noci provádí věci, které by jako plachý chlapec ve dne nikdy neudělal. Co by se stalo, kdyby jeho tajemství vyplulo na povrch?

IMDb  62 % CSFD  35 %

Alfie, malý vlkodlak online

Sledovat Alfie, malý vlkodlak online můžeš na Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Alfie, malý vlkodlak online, zda je ke stažení a zda má Alfie, malý vlkodlak dabing nebo titulky.

Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 11. 11. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Alfie, malý vlkodlak obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Alfie, malý vlkodlak, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Alfie, malý vlkodlak postavy.

Alfie, malý vlkodlak recenze a hodnocení

Ve filmu Alfie, malý vlkodlak hrají Kim van Kooten, Nick Geest, Joop Keesmaat, Ole Kroes, Maas Bronkhuyzen, Bianca Krijgsman.

Film Alfie, malý vlkodlak režíruje Joram Lürsen.

Film Alfie, malý vlkodlak má 98 minut.

Film Alfie, malý vlkodlak můžete vidět na Vapet.

Film Alfie, malý vlkodlak je online na Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.