FB pixel TP pixel
Alice Doesn't Live Here Anymore

Alice už tu nebydlí

Alice Doesn't Live Here Anymore
USA | 1974 | Drama | 112 minut

Alice Hyatt (Ellen Burstyn, držitelka Oscara) ovdoví a jelikož nemá dostatek financí, aby zabezpečila sebe a svého dospívajícího syna (Alfred Lutter), rozhodne se pro kariéru zpěvačky v Kalifornii. Svou životní pouť začíná v Novém Mexiku a když získá práci servírky ve Phoenixu, potkává majetného a o...

Alice Hyatt (Ellen Burstyn, držitelka Oscara) ovdoví a jelikož nemá dostatek financí, aby zabezpečila sebe a svého dospívajícího syna (Alfred Lutter), rozhodne se pro kariéru zpěvačky v Kalifornii. Svou životní pouť začíná v Novém Mexiku a když získá práci servírky ve Phoenixu, potkává majetného a osudového muže (Kris Kristofferson)…

IMDb  74 %

Alice už tu nebydlí online

Sledovat Alice už tu nebydlí online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Alice už tu nebydlí online, zda je ke stažení a zda má Alice už tu nebydlí dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 6. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)

Alice už tu nebydlí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Alice už tu nebydlí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Alice už tu nebydlí postavy.

Alice už tu nebydlí recenze a hodnocení

Ve filmu Alice už tu nebydlí hrají Ellen Burstyn, Kris Kristofferson, Alfred Lutter, Harvey Keitel, Diane Ladd, Lelia Goldoni, Billy Green Bush.

Film Alice už tu nebydlí režíruje Martin Scorsese.

Film Alice už tu nebydlí má 112 minut.

Film Alice už tu nebydlí můžete vidět na iTunes.

Film Alice už tu nebydlí je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.