FB pixel TP pixel
Amazones
Amazones

Amazonky

Amazones
Nizozemí | 2004 | Komedie | Akční komedie | 100 minut

Hrdinkami holandské akční kriminální komedie jsou Lot, Sam a Reneetje, které mají po krk nudného života a více méně pro zábavu se rozhodnou vyloupit banku. Přidá se k nim i učitelka Kers. Vybrat banku, to je přece kapitální úlovek. Konečně mohou splatit dluhy a užívat si. Jenže na druhou stranu si v...

Hrdinkami holandské akční kriminální komedie jsou Lot, Sam a Reneetje, které mají po krk nudného života a více méně pro zábavu se rozhodnou vyloupit banku. Přidá se k nim i učitelka Kers. Vybrat banku, to je přece kapitální úlovek. Konečně mohou splatit dluhy a užívat si. Jenže na druhou stranu si všechny čtyři jsou vědomy, že se z nich staly kriminálnice, což vede nejen k řadě humorných situací, ale také to vyvíjí jistý tlak na jejich přátelství i normální život. A situace se ještě zkomplikuje poté, co se Lot zamiluje do detektiva Achillese, který tajemnou bankovní loupež vyšetřuje. Amazonky jsou sice v bryndě, ale přesto se odváží risknout ještě jednu loupež v supermarketu. Pak se chtějí vrátit k normálnímu životu. Ačkoliv je kořist obrovská, loupež se mění v pohromu a čtveřice se musí dát na útěk. Skončí v luxusním hotelu a čeká, až je dostihne Achilles se svými muži.

Hrají: Monic Hendrickx, Monique van de Ven, Georgina Verbaan, Susan Visser, Pierre Bokma, Theo Maassen, Marcel Musters, Jochum ten Haaf, Roos Ouwehand, Jasper Gottlieb, Ergun Simsek

Režie: Esmé Lammers

IMDb  56 % Kinobox  53 %

Amazonky online

Sledovat Amazonky online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Amazonky online, zda je ke stažení a zda má Amazonky dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 11. 2022
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Amazonky recenze a hodnocení

Ve filmu Amazonky hrají Monic Hendrickx, Monique van de Ven, Georgina Verbaan, Susan Visser, Pierre Bokma, Theo Maassen, Marcel Musters, Jochum ten Haaf, Roos Ouwehand, Jasper Gottlieb, Ergun Simsek.

Film Amazonky režíruje Esmé Lammers.

Film Amazonky má 100 minut.

Film Amazonky můžete vidět na Netflix.

Film Amazonky je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.