FB pixel TP pixel
An American Werewolf in London
An American Werewolf in London

Americký vlkodlak v Londýně

An American Werewolf in London
Velká Británie | 1981 | Americký vlkodlak | Horory | Vlkodlaci | 97 minut

Dva američtí přátelé putují po Británii, ovšem zabloudí a ocitnou se uprostřed rašeliniště. Zničehonic je napadne podivné zvíře, jednoho zabije a druhého zraní. Přeživší kamarád se probouzí v nemocnici, pronásledován hrozivými sny a halucinacemi, ve kterých ho jeho mrtvý kamarád děsí sdělením, že v ...

Dva američtí přátelé putují po Británii, ovšem zabloudí a ocitnou se uprostřed rašeliniště. Zničehonic je napadne podivné zvíře, jednoho zabije a druhého zraní. Přeživší kamarád se probouzí v nemocnici, pronásledován hrozivými sny a halucinacemi, ve kterých ho jeho mrtvý kamarád děsí sdělením, že v sobě nese prokletí vlkodlaka...\r Dva američtí vysokoškoláci, David a Jack, putují po Británii. Jednoho dne však zabloudí a ocitnou se uprostřed rašeliniště. Zničehonic je napadne podivné zvíře, Jacka zabije a Davida zraní. David se probouzí v nemocnici, kde…

Hrají: David Naughton, Jenny Agutter, Griffin Dunne, John Woodvine, Lila Kaye, Joe Belcher, David Schofield

Režie: John Landis

IMDb  76 % Kinobox  69 %

Americký vlkodlak v Londýně online

Sledovat Americký vlkodlak v Londýně online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Americký vlkodlak v Londýně online, zda je ke stažení a zda má Americký vlkodlak v Londýně dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 49 Kč nebo 69 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Americký vlkodlak v Londýně novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Americký vlkodlak v Londýně, které najdeš na našem webu.

50 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
50 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
12.10.2020 | Tipy na film

Jelikož je halloweenská noc každou chvíli blíž a blíž, narůstá i počet všemožných hororových žebříčků, které lákají na nejlepší díla tohoto královského žánru. Tentokráte si představíme rovnou padesátku hororů, které považují za nejlepší renomovaní světoví kritici. Najdete mezi nimi své oblíbence?

99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
26.01.2020 | Tipy na film

Máte pocit, že jste viděli nejlepší a nejzásadnější horory historie a jejich subžánrové příslušníky? Tak schválně. Server Rotten Tomatoes vybral na základě hodnocení filmových kritiků necelou stovku nejlepších hororů všech dob a nás by rozhodně zajímalo, kolik jste jich viděli. I nám některé kousky utekly.

Americký vlkodlak v Londýně recenze a hodnocení

Tvůj názor na Americký vlkodlak v Londýně?

Ve filmu Americký vlkodlak v Londýně hrají David Naughton, Jenny Agutter, Griffin Dunne, John Woodvine, Lila Kaye, Joe Belcher, David Schofield.

Film Americký vlkodlak v Londýně režíruje John Landis.

Film Americký vlkodlak v Londýně má 97 minut.

Film Americký vlkodlak v Londýně můžete vidět na iTunes.

Film Americký vlkodlak v Londýně je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.