FB pixel TP pixel
Amores perros

Amores perros - Láska je kurva

Amores perros
Mexiko | 2000 | Thrillery | Zabijáci | 154 minut

Octavio miluje ženu svého bratra a je pevně rozhodnut s ní uprchnout. Zoufale potřebuje peníze, a když se ukáže, že jeho milovaný pes Cofi je výborný zabiják, bez váhání ho přihlásí na krvavé psí zápasy, které dobře vynášejí. Daniel opouští svou ženu, aby mohl žít s mladou dlouhonohou modelkou Valer...

Octavio miluje ženu svého bratra a je pevně rozhodnut s ní uprchnout. Zoufale potřebuje peníze, a když se ukáže, že jeho milovaný pes Cofi je výborný zabiják, bez váhání ho přihlásí na krvavé psí zápasy, které dobře vynášejí. Daniel opouští svou ženu, aby mohl žít s mladou dlouhonohou modelkou Valerií. Jejich nový exkluzivní byt se ale zakrátko změní v nesnesitelné vězení a stane se smrtící pastí pro Valeriina malého chundelatého pejska Richiho. Bývalý komunista a partyzán El Chivo se po letech strávených ve vězení živí jako nájemný vrah. Jeho jedinými společníky jsou toulaví psi, které sbírá na ulici a léčí jim jejich rány... Tři příběhy se proplétají stylem připomínajícím Pulp Fiction, aniž by se však režisér tohoto strhujícího mexického filmu, jenž byl nominován na Oscara, snažil kohokoli kopírovat či napodobovat. Originál-ním způsobem líčí několik lidských osudů, jež se protnou ve scéně fatální dopravní nehody, která celý film otevírá.

IMDb  81 % CSFD  84 %

Amores perros - Láska je kurva online

Sledovat Amores perros - Láska je kurva online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Amores perros - Láska je kurva online, zda je ke stažení a zda má Amores perros - Láska je kurva dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 6. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Amores perros - Láska je kurva obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Amores perros - Láska je kurva, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Amores perros - Láska je kurva postavy.

Amores perros - Láska je kurva zajímavosti

Rozpočet
2 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 889 558 Kč
Návštěvnost v českých kinech
49 414 diváků

Amores perros - Láska je kurva recenze a hodnocení

Tvůj názor na Amores perros - Láska je kurva?

Ve filmu Amores perros - Láska je kurva hrají Gael García Bernal, Vanessa Bauche, Goya Toledo, Alvaro Guerrero, Emilio Echevarría, Jorge Salinas, Rodrigo Murray.

Film Amores perros - Láska je kurva režíruje Alejandro González Inárritu.

Film Amores perros - Láska je kurva má 154 minut.

Film Amores perros - Láska je kurva měl rozpočet 2 000 000 $.

Film Amores perros - Láska je kurva vidělo v českých kinech 49 414 diváků.

Film Amores perros - Láska je kurva můžete vidět na HBO Max.

Film Amores perros - Láska je kurva je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.