FB pixel TP pixel
The Pleasure of Your Company

Amorův úlet

The Pleasure of Your Company
USA | 2006 | Romantické filmy | 90 minut

Anderson (Jason Biggs) má skvělý plán jak požádat dívku svých snů o ruku - drahá restaurace, svíčky, romantická večeře... Naneštěstí však jeho sexy kostýmek Amora zapůsobí trochu jinak, než si přál. Jeho dívka padne s infarktem k zemi a on na lásku definitivně zanevře. Po roce plném výčitek a sebelí...

Anderson (Jason Biggs) má skvělý plán jak požádat dívku svých snů o ruku - drahá restaurace, svíčky, romantická večeře... Naneštěstí však jeho sexy kostýmek Amora zapůsobí trochu jinak, než si přál. Jeho dívka padne s infarktem k zemi a on na lásku definitivně zanevře. Po roce plném výčitek a sebelítosti dojde jeho nejlepšímu příteli Tedovi trpělivost a vytáhne Andersona na snídani. Rychlý sled událostí, které tato akce odstartuje, nečekaně převrátí život hlavního hrdiny vzhůru nohama.

IMDb  57 %

Amorův úlet online

Sledovat Amorův úlet online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Amorův úlet online, zda je ke stažení a zda má Amorův úlet dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)

Amorův úlet obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Amorův úlet, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Amorův úlet postavy.

Amorův úlet zajímavosti

Tržby v českých kinech
421 375 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 592 diváků

Amorův úlet recenze a hodnocení

Ve filmu Amorův úlet hrají Jason Biggs, Isla Fisher, Joe Pantoliano, Joanna Gleason, Edward Herrmann, Margo Martindale, Michael Weston.

Film Amorův úlet režíruje Michael Ian Black.

Film Amorův úlet má 90 minut.

Film Amorův úlet vidělo v českých kinech 4 592 diváků.

Film Amorův úlet můžete vidět na iTunes.

Film Amorův úlet je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.