FB pixel TP pixel
An Inspector Calls
An Inspector Calls

An Inspector Calls

An Inspector Calls
Velká Británie | 2015 | Krimi filmy | Záhada | 88 minut

Píše se rok 1912 a britská ekonomika je na vzestupu. Bohatý majitel továrny se suknem, pan Birling (Ken Stott), pořádá slavnostní večeři na počest zasnoubení své dcery Sheily (Chloe Pirro) se synem jeho odvěkého rivala v podnikání, mladým šlechticům Geraldem Croftom (Kyle Soller). Birling má velké a...

Píše se rok 1912 a britská ekonomika je na vzestupu. Bohatý majitel továrny se suknem, pan Birling (Ken Stott), pořádá slavnostní večeři na počest zasnoubení své dcery Sheily (Chloe Pirro) se synem jeho odvěkého rivala v podnikání, mladým šlechticům Geraldem Croftom (Kyle Soller). Birling má velké ambice stát se členem vyšší šlechty a svatbu své dcery vnímá jako důležitý politický krok ve svém budoucím podnikání. Avšak tuto nádhernou a radostnou chvíli přeruší nečekaná návštěva nového inspektora Goolea (David Thewlis), který na sídlo Birlingovcov ...

Hrají: David Thewlis, Ken Stott, Finn Cole, Chloe Pirrie, Miranda Richardson, Sophie Rundle, Kyle Soller

Režie: Aisling Walsh

IMDb  76 % Kinobox  74 %

An Inspector Calls online

Sledovat An Inspector Calls online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film An Inspector Calls online, zda je ke stažení a zda má An Inspector Calls dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

An Inspector Calls recenze a hodnocení

Ve filmu An Inspector Calls hrají David Thewlis, Ken Stott, Finn Cole, Chloe Pirrie, Miranda Richardson, Sophie Rundle, Kyle Soller.

Film An Inspector Calls režíruje Aisling Walsh.

Film An Inspector Calls má 88 minut.

Film An Inspector Calls můžete vidět na Netflix.

Film An Inspector Calls je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.