FB pixel TP pixel
Anča a Pepík
Anča a Pepík

Anča a Pepík

Anča a Pepík
Česko | 2017 | Animované seriály | Pro nejmenší | 2 řad(a) | 13 epizod

Seriál Anča a Pepík představuje svého druhu mimořádnou událost – v České televizi totiž poprvé vzniká seriál určený dětem starším, než jsou diváci večerníčku. Je to dáno charakterem příběhů, které jsou dobrodružné, napínavé a také tajemné, a zároveň delší, než je pro večerníček obvyklé. Zápletka má ...

Seriál Anča a Pepík představuje svého druhu mimořádnou událost – v České televizi totiž poprvé vzniká seriál určený dětem starším, než jsou diváci večerníčku. Je to dáno charakterem příběhů, které jsou dobrodružné, napínavé a také tajemné, a zároveň delší, než je pro večerníček obvyklé. Zápletka má často detektivní charakter s kouzelnými prvky, což je divácky atraktivní a přitom originální... Seriál vznikl na základě dnes už kultovního komiksu (jednotlivé příběhy vycházely nejprve v 90. letech ve Čtyřlístku, později došlo i na knižní vydání) v Česku i v zahraničí uznávané autorky Lucie Lomové. Komiksové příběhy bylo potřeba pro animovaný seriál upravit, ale ti, kteří komiks znají, v seriálu najdou vše důležité – a ještě mnohem víc. Příběhy jsme totiž rozšířili, aby byly ještě napínavější a barvitější, a přidali jsme i několik nových postav... Režie se ujal zkušený tvůrce a velký fanoušek díla Lucie Lomové Michal Žabka, hudbu složil Ondřej Soukup, který skvěle vystihl atmosféru jednotlivých příběhů, a pro seriál vytvořil na text Lucie Lomové i dvě původní písně: romantický duet, který nazpívala Lucie Bílá s Janem Vondráčkem, a svou první trampskou píseň. Scénáristkou a výtvarnicí je samozřejmě Lucie Lomová, která pro seriál vytvořila jedinečná, doslova pohádková pozadí, a galerii svérázných myších typů... Titulní role namluvili Ivana Korolová a Jan Maxián. Kromě nich v seriálu uslyšíme mnoho dalších známých herců: Jana Vondráčka, Jiřího Lábuse, Vladimíre Brabce, Jaroslavu Obermaierovou, Jaroslavu Kretschmerovou, Terezu Bebarovou, Petra Rychlého, Miroslava Táborského a Martina Sobotku... Seriál je natočen technologií klasické kreslené animace v Animačním studiu České televize a podíleli se na něm nejlepší současní čeští animátoři.

Hrají: Petr Rychlý, Tereza Bebarová, Ivana Korolová, Jaroslava Obermaierová, Jaroslava Kretschmerová, Miroslav Táborský, Vladimír Brabec, Jan Maxián, Jiří Lábus, Jan Vondráček

Režie: Michal Žabka

Anča a Pepík online

Sledovat Anča a Pepík online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Anča a Pepík online, zda je ke stažení a zda má Anča a Pepík dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 30. 3. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Anča a Pepík recenze a hodnocení

V seriálu Anča a Pepík hrají Petr Rychlý, Tereza Bebarová, Ivana Korolová, Jaroslava Obermaierová, Jaroslava Kretschmerová, Miroslav Táborský, Vladimír Brabec, Jan Maxián, Jiří Lábus, Jan Vondráček.

Seriál Anča a Pepík můžete vidět na iVysílání.

Seriál Anča a Pepík je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.