FB pixel TP pixel
An Angel Seduces the Devil
An Angel Seduces the Devil

Anděl svádí ďábla

An Angel Seduces the Devil
Česko | 1987 | Komedie | Tanec | 101 minut

Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspě...

Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspěšného seriálu.

Hrají: Božidara Turzonovová, Zdena Studenková, Josef Nedorost, Kateřina Lojdová, Martina Bezoušková

Režie: Václav Matějka

IMDb  55 % Kinobox  51 %

Anděl svádí ďábla online

Sledovat Anděl svádí ďábla online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Anděl svádí ďábla online, zda je ke stažení a zda má Anděl svádí ďábla dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Anděl svádí ďábla recenze a hodnocení

Ve filmu Anděl svádí ďábla hrají Božidara Turzonovová, Zdena Studenková, Josef Nedorost, Kateřina Lojdová, Martina Bezoušková.

Film Anděl svádí ďábla režíruje Václav Matějka.

Film Anděl svádí ďábla má 101 minut.

Film Anděl svádí ďábla můžete vidět na Voyo.

Film Anděl svádí ďábla je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.