FB pixel TP pixel
Andělská tvář
Andělská tvář

Andělská tvář

Andělská tvář
Česko | 2002 | Romantické filmy | Zakázaná láska

Francie, polovina 19. století. Kostelní zvony bijí na poplach, hoří klášter. Ve zmatku, který tu nastal, zahlédne náhodný jezdec dívku v okně prvního patra. Oheň jí odřízl cestu a tak bez váhání skočí do nabídnuté náruče. Tvář svého zachránce ani nezná. Ten si však odnesl její medailónek. O dva roky...

Francie, polovina 19. století. Kostelní zvony bijí na poplach, hoří klášter. Ve zmatku, který tu nastal, zahlédne náhodný jezdec dívku v okně prvního patra. Oheň jí odřízl cestu a tak bez váhání skočí do nabídnuté náruče. Tvář svého zachránce ani nezná. Ten si však odnesl její medailónek. O dva roky později. Na zámku Mornay žijí dva nevlastní bratři. Dědic titulu a majetku, aristokraticky jemný Raoul, a Filip, neurvalý, nespolečenský muž se špatnou pověstí. Právě sem, na zámecký ples, přivádí paní Collierová dceru Charlottu, nesmělou a nezkušenou kláštern…

IMDb  42 % CSFD  36 %

Andělská tvář online

Sledovat Andělská tvář online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Andělská tvář online, zda je ke stažení a zda má Andělská tvář dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč

Andělská tvář obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Andělská tvář, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Andělská tvář postavy.

Andělská tvář zajímavosti

Rozpočet
70 000 000 Kč
Tržby v českých kinech
4 603 165 Kč
Návštěvnost v českých kinech
59 146 diváků

Andělská tvář recenze a hodnocení

Ve filmu Andělská tvář hrají Michaela Kuklová, Filip Blažek, Jirí Pomeje, Josef Vinklář, Otakar Brousek sr., Květa Fialová, Stanislav Fišer.

Film Andělská tvář režíruje Zdeněk Troška.

Film Andělská tvář měl rozpočet 70 000 000 Kč.

Film Andělská tvář vidělo v českých kinech 59 146 diváků.

Film Andělská tvář můžete vidět na Voyo.

Film Andělská tvář je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.