FB pixel TP pixel
The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain
The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain

Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory)

The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain
Velká Británie | 1995 | Romantické filmy | Romantická komedie | 99 minut

Jednoho letního dne roku 1917 dorazí do malebného městečka kdesi ve Walesu dvojice kartografů - mladý Reginald Anson, který se vrátil z válečné řeže ve Francii a jeho zkušený kolega George Garrad. Přišli proto, aby změřili místní dominantu - Fynnon Garw. Když se však místní lidé dovědí, že jejich ho...

Jednoho letního dne roku 1917 dorazí do malebného městečka kdesi ve Walesu dvojice kartografů - mladý Reginald Anson, který se vrátil z válečné řeže ve Francii a jeho zkušený kolega George Garrad. Přišli proto, aby změřili místní dominantu - Fynnon Garw. Když se však místní lidé dovědí, že jejich hora neměří tisíc stop a tudíž není ničím více, než jen kopcem a nebude zanesena na královských mapách, rozhodnou se zakročit a chybějících dvacet stop hodlají vlastníma rukama na vrcholek doplnit. Je to otázka vlastní hrdosti a cti ve chvíli, kdy všichni mladší muži z městečka odešli na bojiště první světové války... Proti tvrdohlavým Walesanům, vedených hostinským Morganem a reverendem Jonesem, se však obrátí počasí a začíná to vypadat, že Fynnon Garw zůstane kopcem. Zdržet Angličany v městečku je výzva pro chytré hlavy. A nakonec to není takový problém, zvlášť poté, co Reginald začne ze srdce přát smělému plánu, a to jen proto, že se zakoukal do hezké Betty...(oficiální text distributora)

IMDb  66 %

Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory) online

Sledovat Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory) online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory) online, zda je ke stažení a zda má Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory) dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 23. 6. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 79 Kč nebo 149 Kč (HD)

Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory) obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory), kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory) postavy.

Hugh Grant
Hugh Grant
Reginald Anson
Colm Meaney
Colm Meaney
Morgan the Goat
Ian McNeice
Ian McNeice
George Garrad
Ian Hart
Ian Hart
Johnny Shellshocked
Kenneth Griffith
Kenneth Griffith
Reverend Jones
Robert Pugh
Robert Pugh
Williams the Petroleum

Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory) zajímavosti

Tržby v českých kinech
692 405 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 416 diváků

Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory) recenze a hodnocení

Tvůj názor na Angličan, který vylezl na kopec (a slezl z hory)?