FB pixel TP pixel
Someone Like You...

Animální přitažlivost

Someone Like You...
USA | 2001 | Romantické filmy | Vztahy | 97 minut

Jane Goodale, žijící v New Yorku, je odhodlána uspět jak profesionálně, tak i v jednom romantickém vztahu. Když se v průběhu show začne nový výkonný producent Ray Brown (Greg Kinnear) Jane dvořit, ona je na vrcholu blaha. Ray brzy utrousí sladká tři slůvka a zmámený pár si najde společné útulné hníz...

Jane Goodale, žijící v New Yorku, je odhodlána uspět jak profesionálně, tak i v jednom romantickém vztahu. Když se v průběhu show začne nový výkonný producent Ray Brown (Greg Kinnear) Jane dvořit, ona je na vrcholu blaha. Ray brzy utrousí sladká tři slůvka a zmámený pár si najde společné útulné hnízdečko lásky. Ale v okamžiku kdy Ray bez vysvětlení uhasí jejich žhavý románek, Jane je absolutně vyvedena z konceptu - a zcela mimo. Horlivě pátrá po vysvětlení a domnívá se, že ho našla nečekaně v animálním světě. Jane, která objevila záhadnou souvztažnost mezi lidmi a jejich zvířecími druhy, začne zkoumat animální společenské zvyky. Její spolupracovník Eddie Alden (Hugh Jackman) nejen , že jí propůjčí skromný pokojík, ale rovněž jí poslouží jako studijní materiál - prototyp mužského živočicha.

IMDb  61 %

Animální přitažlivost online

Sledovat Animální přitažlivost online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Animální přitažlivost online, zda je ke stažení a zda má Animální přitažlivost dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 12. 2015
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 330 Kč nebo 390 Kč (HD)

Animální přitažlivost obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Animální přitažlivost, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Animální přitažlivost postavy.

Animální přitažlivost novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Animální přitažlivost, které najdeš na našem webu.

Slavíte Valentýn? Tady jsou nejlepší romantické filmy na Netflixu
Slavíte Valentýn? Tady jsou nejlepší romantické filmy na Netflixu
14.02.2018 | Tipy na film

Svátek všech zamilovaných je po roce opět znovu aktuální. Ano, rozumíme pokud ho neslavíte. Ale jestli potřebujete pořádnou filmovou inspiraci (a v kině jste už na Padesáti odstínech byli), máme pro vás hned 10 záminek, kterou můžete využít pro oblíbené "netflix and chill".

Animální přitažlivost zajímavosti

Rozpočet
23 000 000 $
Celosvětové tržby
38 689 940 $
Tržby v USA
27 343 067 $
Tržby v českých kinech
1 465 378 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 640 diváků

Animální přitažlivost recenze a hodnocení

Tvůj názor na Animální přitažlivost?