FB pixel TP pixel
Antboy: Revenge of the Red Fury
Antboy: Revenge of the Red Fury

AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie

Antboy: Revenge of the Red Fury
Dánsko | 2014 | Antboy | Dobrodružné filmy | Dobrodružné fantasy

Řízením osudu je dvanáctiletý Pelle Nohrmann pokousán mravencem, čímž získává neobyčejnou sílu a schopnosti. Pelle se s pomocí svého jediného přítele, nadšence do komiksů Wilhelma, stává tajným superhrdinou zvaným Antboy. Pelle ale brzy zjistí, že ve městě není jediný, kdo má nadpřirozené schopnosti...

Řízením osudu je dvanáctiletý Pelle Nohrmann pokousán mravencem, čímž získává neobyčejnou sílu a schopnosti. Pelle se s pomocí svého jediného přítele, nadšence do komiksů Wilhelma, stává tajným superhrdinou zvaným Antboy. Pelle ale brzy zjistí, že ve městě není jediný, kdo má nadpřirozené schopnosti. Na scénu tak přichází zákeřné soupeř zvaný Blecha. Může se náš miniaturní superhrdina postavit opravdovému padouchovi?

Hrají: Oscar Dietz, Amalie Kruse Jensen, Samuel Ting Graf, Nicolas Bro, Marcuz Jess Petersen, Boris Aljinovic, Astrid Juncher-Benzon

Režie: Ask Hasselbalch

IMDb  53 % Kinobox  52 %

AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie online

Sledovat AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie online můžeš na Prima Plus, Stream, Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie online, zda je ke stažení a zda má AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
český dabing | od 20. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 15. 2. 2022
Zdarma
Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 1. 2. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie recenze a hodnocení

Tvůj názor na AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie?

Ve filmu AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie hrají Oscar Dietz, Amalie Kruse Jensen, Samuel Ting Graf, Nicolas Bro, Marcuz Jess Petersen, Boris Aljinovic, Astrid Juncher-Benzon.

Film AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie režíruje Ask Hasselbalch.

Film AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie můžete vidět na Prima Plus, Stream, Vapet.

Film AntBoy 2 - Pomsta Rudé Fúrie je online na Prima Plus, Stream, Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.