FB pixel TP pixel
Ghost Town Anthology
Ghost Town Anthology

Antologie města duchů

Ghost Town Anthology
Kanada | 2019 | Drama | Duchové | 97 minut

Zapadlou vesnicí Irénée-les-Neiges kdesi v Québeku otřese smrt jednadvacetiletého Simona. Příjezd psycholožky však pragmatická starostka odmítá – s tragédií se podle ní uzavřená komunita, skládající se ze skromného počtu 215 obyvatel, dokáže vyrovnat sama. Opak je ale pravdou: mrazivé dny se táhnou ...

Zapadlou vesnicí Irénée-les-Neiges kdesi v Québeku otřese smrt jednadvacetiletého Simona. Příjezd psycholožky však pragmatická starostka odmítá – s tragédií se podle ní uzavřená komunita, skládající se ze skromného počtu 215 obyvatel, dokáže vyrovnat sama. Opak je ale pravdou: mrazivé dny se táhnou do nekonečna, staré pořádky jsou neudržitelné a z mlhy se pozvolna vynořují tajemné postavy. Avšak to, co se zdá být divné a nepochopitelné, má někdy mnohem povědomější základ, než bychom si přáli. Melancholický i vtipný, poetický i politický snímek québeckého režiséra Denise Côtého využívá tradiční ikonografii duchařských filmů k metaforickému vyprávění o našem strachu z „jiného“.

Hrají: Robert Naylor, Josée Deschenes, Jean-Michel Anctil, Larissa Corriveau, Diane Lavallée, Rémi Goulet, Jocelyne Zucco

Režie: Denis Côté

Antologie města duchů online

Sledovat Antologie města duchů online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Antologie města duchů online, zda je ke stažení a zda má Antologie města duchů dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Antologie města duchů recenze a hodnocení

Ve filmu Antologie města duchů hrají Robert Naylor, Josée Deschenes, Jean-Michel Anctil, Larissa Corriveau, Diane Lavallée, Rémi Goulet, Jocelyne Zucco.

Film Antologie města duchů režíruje Denis Côté.

Film Antologie města duchů má 97 minut.

Film Antologie města duchů můžete vidět na Edison.

Film Antologie města duchů je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.