FB pixel TP pixel
Zodiac
Zodiac

Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu

Zodiac
Kanada | 2014 | Sci-fi filmy | Katastrofa | 89 minut

Na Zemi dochází k sérii neobvyklých katastrof. Na pomoc je povolán vědec Neil Martin, aby jako odborník prozkoumal tajemný zvěrokruh, který byl nalezen v Peru a mohl by s tím souviset. V jeho středu se skrývá kámen se zvláštními schopnostmi, který bude klíčem k celé záhadě...

Hrají: Joel Gretsch, Aaron Douglas, Reilly Dolman, Emily Holmes, Andrea Brooks, Ben Cotton, Christopher Lloyd, Doug Chapman, Russell Roberts, Raf Rogers, Wolfgang Klassen

Režie: W.D. Hogan

IMDb  32 % Kinobox  31 %

Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu online

Sledovat Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu online, zda je ke stažení a zda má Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 22. 1. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu?

Ve filmu Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu hrají Joel Gretsch, Aaron Douglas, Reilly Dolman, Emily Holmes, Andrea Brooks, Ben Cotton, Christopher Lloyd, Doug Chapman, Russell Roberts, Raf Rogers, Wolfgang Klassen.

Film Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu režíruje W.D. Hogan.

Film Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu má 89 minut.

Film Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu můžete vidět na Prima Plus.

Film Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.