FB pixel TP pixel
Aquarela
Aquarela

Aquarela

Aquarela
Velká Británie | 2019 | Dokumenty | Příroda | 90 minut

Voda, krásná i děsivá, smrtící i životodárná. Fascinující živel se ve výpravném dokumentu Viktora Kossakovského stává protagonistou, zatímco člověku připadá epizodní role v odvěkém koloběhu vzniku a zániku. Kamera v Aquarele cestuje kolem světa, ze zamrzlé hladiny Bajkalu, přes ledové hradby Antarkt...

Voda, krásná i děsivá, smrtící i životodárná. Fascinující živel se ve výpravném dokumentu Viktora Kossakovského stává protagonistou, zatímco člověku připadá epizodní role v odvěkém koloběhu vzniku a zániku. Kamera v Aquarele cestuje kolem světa, ze zamrzlé hladiny Bajkalu, přes ledové hradby Antarktidy, do útrob hurikánu Irma či mocných venezuelských Andělských vodopádů. Sytými barvami vykresluje portrét tvořivé i ničivé síly ve všech jejích formách a zachycuje důsledky dramatických proměn klimatu. Voda v křehkých lidských bytostech vyvolává úctu, euforii a zoufalství. Dechberoucí záběry doprovází bouřlivý metalový soundtrack zakládajícího člena kapely APOCALYPTICA, cellisty Eiccy Toppinena.

Režie: Viktor Kossakovsky

IMDb  69 % Kinobox  60 %

Aquarela online

Sledovat Aquarela online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Aquarela online, zda je ke stažení a zda má Aquarela dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | české titulky | od 22. 11. 2019
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Aquarela novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Aquarela, které najdeš na našem webu.

9 novinek, které musíte vidět o druhém adventním víkendu
9 novinek, které musíte vidět o druhém adventním víkendu
06.12.2019 12:00:00 | Tipy na film

Máme před sebou další adventní víkend, což kromě dalšího marasmu s nákupy vánočních dárků znamená i pořádnou dávku filmů a seriálů. Tentokrát se opravdu zadařilo a především Netflix útočí na milovníky v podstatě všech žánrů a témat. Manželská historie nebo Filmy našeho dětství jsou povinnost!

Aquarela recenze a hodnocení

Ve filmu Aquarela hrají .

Film Aquarela režíruje Viktor Kossakovsky.

Film Aquarela má 90 minut.

Film Aquarela můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Aquarela je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.