FB pixel TP pixel
Arabesky
Arabesky

Arabesky

Arabesky
Československo | 1987 | Komedie

Václav Postránecký a Viktor Preiss v televizním zpracování povídek Jana Nerudy Starý mládenec a Páně Kobercova ženitba... Dva dávní přátelé – pan Koberec (V. Postránecký) a pan Týnský (V. Preiss) se pár týdnů před Vánocemi pohádají. Ačkoliv léta trávili Štědrý večer ve stejném malostranském hostinci...

Václav Postránecký a Viktor Preiss v televizním zpracování povídek Jana Nerudy Starý mládenec a Páně Kobercova ženitba... Dva dávní přátelé – pan Koberec (V. Postránecký) a pan Týnský (V. Preiss) se pár týdnů před Vánocemi pohádají. Ačkoliv léta trávili Štědrý večer ve stejném malostranském hostinci, tentokrát se po roztržce rozhodnou, že spolu nebudou. Švihák Týnský, kolem něhož se vždy točilo plno žen, právě usiluje o bohatou nevěstu Julii. Nepraktický samotář pan Koberec si vyhlídne mladičkou Bětušku a chce dokázat Týnskému i světu, že se také ožení. Bohužel ale ani jeden z pánů u dam neuspěje, a tak nakonec končí na Štědrý večer sice o spoustu peněz lehčí, ale přece jen zase spolu, ve staromládeneckém hostinci.

CSFD  74 %

Arabesky online

Sledovat Arabesky online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Arabesky online, zda je ke stažení a zda má Arabesky dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
český dabing | od 1. 10. 2017
Zdarma

Arabesky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Arabesky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Arabesky postavy.

Václav Postránecký
Václav Postránecký
pan Koberec
Viktor Preiss
Viktor Preiss
pan Týnský
Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
bytná Koberce
Simona Vrbická
Simona Vrbická
Matylda
Jiřina Jirásková
Jiřina Jirásková
Šefrnová

Arabesky recenze a hodnocení