FB pixel TP pixel
Arabesky
Arabesky

Arabesky

Arabesky
Česko | 1987 | Komedie | Vánoce

Václav Postránecký a Viktor Preiss v televizním zpracování povídek Jana Nerudy Starý mládenec a Páně Kobercova ženitba... Dva dávní přátelé – pan Koberec (V. Postránecký) a pan Týnský (V. Preiss) se pár týdnů před Vánocemi pohádají. Ačkoliv léta trávili Štědrý večer ve stejném malostranském hostinci...

Václav Postránecký a Viktor Preiss v televizním zpracování povídek Jana Nerudy Starý mládenec a Páně Kobercova ženitba... Dva dávní přátelé – pan Koberec (V. Postránecký) a pan Týnský (V. Preiss) se pár týdnů před Vánocemi pohádají. Ačkoliv léta trávili Štědrý večer ve stejném malostranském hostinci, tentokrát se po roztržce rozhodnou, že spolu nebudou. Švihák Týnský, kolem něhož se vždy točilo plno žen, právě usiluje o bohatou nevěstu Julii. Nepraktický samotář pan Koberec si vyhlídne mladičkou Bětušku a chce dokázat Týnskému i světu, že se také ožení. Bohužel ale ani jeden z pánů u dam neuspěje, a tak nakonec končí na Štědrý večer sice o spoustu peněz lehčí, ale přece jen zase spolu, ve staromládeneckém hostinci.

Arabesky obsazení

Herci: Václav Postránecký, Viktor Preiss, Zdena Hadrbolcová, Simona Vrbická, Jiřina Jirásková, Veronika Jeníková

Kinobox  72 % Arabesky CSFD 74 %

Arabesky online

Sledovat Arabesky online CZ můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Arabesky online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Arabesky dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 24. 12. 2002
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Arabesky recenze a hodnocení

Ve filmu Arabesky hrají Václav Postránecký, Viktor Preiss, Zdena Hadrbolcová, Simona Vrbická, Jiřina Jirásková, Veronika Jeníková.

Film Arabesky režíruje .

Film Arabesky můžete vidět na iVysílání.

Film Arabesky je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.