FB pixel TP pixel
A.R.C.H.I.E.
A.R.C.H.I.E.

A.R.C.H.I.E.

A.R.C.H.I.E.
Kanada | 2016 | Komedie | 88 minut

Snímek plný tajemství a záhad se skládá ze tří příběhů, které spolu na první pohled příliš nesouvisí. Herci Ryan Reynolds, Hope Davis a Melissa McCarthy se objevují ve všech epizodách, ale pokaždé ztvárňují jiné postavy. Reynolds nejprve představuje televizního herce, v druhém příběhu scenáristu a n...

Snímek plný tajemství a záhad se skládá ze tří příběhů, které spolu na první pohled příliš nesouvisí. Herci Ryan Reynolds, Hope Davis a Melissa McCarthy se objevují ve všech epizodách, ale pokaždé ztvárňují jiné postavy. Reynolds nejprve představuje televizního herce, v druhém příběhu scenáristu a na závěr postavu, která se proslavila tvorbou počítačových her. Důležitou roli hraje také číslice devět.

Hrají: Michael J. Fox, Katharine Isabelle, Jonathan Whitesell, Robin Dunne, Fred Ewanuick, Laura Abramsen, Leo Fafard

Režie: Robin Dunne

IMDb  40 % Kinobox  54 %

A.R.C.H.I.E. online

Sledovat A.R.C.H.I.E. online můžeš na Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film A.R.C.H.I.E. online, zda je ke stažení a zda má A.R.C.H.I.E. dabing nebo titulky.

Vapet
Vapet
SD kvalita | od 3. 2. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

A.R.C.H.I.E. recenze a hodnocení

Ve filmu A.R.C.H.I.E. hrají Michael J. Fox, Katharine Isabelle, Jonathan Whitesell, Robin Dunne, Fred Ewanuick, Laura Abramsen, Leo Fafard.

Film A.R.C.H.I.E. režíruje Robin Dunne.

Film A.R.C.H.I.E. má 88 minut.

Film A.R.C.H.I.E. můžete vidět na Vapet.

Film A.R.C.H.I.E. je online na Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.