FB pixel TP pixel
Army of the Damned
Army of the Damned

Army of the Damned

Army of the Damned
USA | 2013 | Horory

Salem County je malé ospalé americké městečko, kam právě přichází skupina filmařů, aby zde natočila další epizodu úspěšné reality show věnované práci policistů. Jejich úmyslem je strávit jeden celý den ve společnosti mužů zákona a zaznamenat jejich každodenní rutinu. Ve chvíli, kdy dispečerka na pol...

Salem County je malé ospalé americké městečko, kam právě přichází skupina filmařů, aby zde natočila další epizodu úspěšné reality show věnované práci policistů. Jejich úmyslem je strávit jeden celý den ve společnosti mužů zákona a zaznamenat jejich každodenní rutinu. Ve chvíli, kdy dispečerka na policejní stanici obdrží zmatený telefonát a odvelí hlídku na adresu, ze které byl vyslán, se však všechno zvrtne. Vyslána policejní hlídka objeví v domě pět mrtvých těl a dívka, které masakr přežilo. Přivolá proto policejní posily vedené šerifem Bridgem, se kterým dorazí i dvojice filmařů Kayla a Dave. To, co zažijí, se vymyká jejich chápání ..

Hrají: Tony Todd, Michael Berryman, Sully Erna, Joey Fatone, Tom Paolino, Jackie Moore, Thomas James Laughlin

Režie: Tom DeNucci

IMDb  38 % Kinobox  38 %

Army of the Damned online

Sledovat Army of the Damned online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Army of the Damned online, zda je ke stažení a zda má Army of the Damned dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 12. 2018
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 199 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Army of the Damned recenze a hodnocení

Ve filmu Army of the Damned hrají Tony Todd, Michael Berryman, Sully Erna, Joey Fatone, Tom Paolino, Jackie Moore, Thomas James Laughlin.

Film Army of the Damned režíruje Tom DeNucci.

Film Army of the Damned můžete vidět na iTunes.

Film Army of the Damned je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.