FB pixel TP pixel
Hey Arnold! The Movie
Hey Arnold! The Movie

Arnoldovy patálie

Hey Arnold! The Movie
USA | 2002 | Animované filmy | Pro starší děti | 76 minut

Hrdina z Nickelodeonu s hlavou jako ragbyový míč ovládl filmové plátno a chystá se na vaše obrazovky se zábavným příběhem plným dobrodružství, který potěší celou rodinu! Bezcitný podnikatel má hrozivý plán: srovnat Arnoldovu čtvrt se zemí a postavit obrovské nákupní středisko. Čas ubíhá a všichni vo...

Hrdina z Nickelodeonu s hlavou jako ragbyový míč ovládl filmové plátno a chystá se na vaše obrazovky se zábavným příběhem plným dobrodružství, který potěší celou rodinu! Bezcitný podnikatel má hrozivý plán: srovnat Arnoldovu čtvrt se zemí a postavit obrovské nákupní středisko. Čas ubíhá a všichni volají po zachránci. A tím je právě Arnold. Společně s Helgou, věrnou copatou kamarádkou, která ho tajně miluje, a Geraldem, nejlepším přítelem, Arnold poznává pravý význam pokroku a nachází nové radosti ve staré dobré čtvrti, která se jmenuje "domov".

IMDb  59 % CSFD  55 %

Arnoldovy patálie online

Sledovat Arnoldovy patálie online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Arnoldovy patálie online, zda je ke stažení a zda má Arnoldovy patálie dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 31. 12. 2015
Půjčení za 59 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 230 Kč nebo 330 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Arnoldovy patálie obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Arnoldovy patálie, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Arnoldovy patálie postavy.

Arnoldovy patálie novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Arnoldovy patálie, které najdeš na našem webu.

29 filmů, které jsou od 1. června nově dostupné na Netflixu
29 filmů, které jsou od 1. června nově dostupné na Netflixu
03.06.2020 | Tipy na film

Jako každý měsíc i počátkem června Netflix dorazil s tradičním nášupem nově přidaných filmů. Některé mají české titulky, některé bohužel nikoli, jedná se ale z velké části o filmy, které stojí za to si připomenout, anebo je konečně nakoukat.

Arnoldovy patálie recenze a hodnocení

Ve filmu Arnoldovy patálie hrají Spencer Klein, Francesca Smith, Dan Castellaneta, Tress MacNeille.

Film Arnoldovy patálie režíruje Tuck Tucker.

Film Arnoldovy patálie má 76 minut.

Film Arnoldovy patálie můžete vidět na Google Play.

Film Arnoldovy patálie je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.