FB pixel TP pixel
Adventures of Arsene Lupin
Adventures of Arsene Lupin

Arsene Lupin - zloděj gentleman

Adventures of Arsene Lupin
Francie | 2004 | Dobrodružné filmy | Loupež | 131 minut

Zloděj džentlmen, dobrodruh, svůdce a chameleón, jehož umění převleku ohromovalo jeho přátele, nepřátele i oběti. Tento příběh slavného zloděje odhaluje důležité aspekty jeho mladosti, které zůstávali zahalené tajemstvím, ale byli příčinou jeho pozdější zlodějské kariéry. Jeho šťastné dětství skonči...

Zloděj džentlmen, dobrodruh, svůdce a chameleón, jehož umění převleku ohromovalo jeho přátele, nepřátele i oběti. Tento příběh slavného zloděje odhaluje důležité aspekty jeho mladosti, které zůstávali zahalené tajemstvím, ale byli příčinou jeho pozdější zlodějské kariéry. Jeho šťastné dětství skončilo poté, kdy ho rodinné intriky vyhnali z domova. Už jako chlapec totiž pomohl svému otci ukrást vzácný náhrdelník, ale otce na útěku někdo zavraždil. Mladík se tedy rozhodnul jít v jeho šlépějích a věnovat se zlodějskému řemeslu, ale přestože žije mimo zákon a nepřijímá morální kodex společnosti na prahu průmyslové revoluce, nikdy se nesnížil k vraždě. Bohatým dámám bere všechno cenné a blýskavé s hrdostí Robina Hooda, dedukcí Sherlocka Holmese a šarmem Dona Juana, a před zákonem se vždy skryje na zámku své krásné milenky Clarisse. Osud však dostihne také jeho, a Arsene bude potřebovat všechen svůj talent, když se díky své pověsti stane hlavním podezřelým ze spáchání série krádeží a vražd.

IMDb  55 % CSFD  43 %
Voyo
Dobrodružné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Arsene Lupin - zloděj gentleman online

Arsene Lupin - zloděj gentleman online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Arsene Lupin - zloděj gentleman obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Arsene Lupin - zloděj gentleman, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Arsene Lupin - zloděj gentleman postavy.

Arsene Lupin - zloděj gentleman zajímavosti

Tržby v českých kinech
397 380 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 967 diváků

Arsene Lupin - zloděj gentleman recenze a hodnocení

Tvůj názor na Arsene Lupin - zloděj gentleman?