FB pixel TP pixel
The Asian Connection
The Asian Connection

Asijská spojka

The Asian Connection
Thajsko | 2016 | Akční filmy | Akční hrdinové | 91 minut

Dvojice Američanů žijících v Thajsku, Jack (John Edward Lee) a Sam (Byron Gibson), přišla na způsob jak cestovat a ještě na tom vydělat.Podnikli výlet za hranice Thajska, do Kambodže, a vyloupili místní malou pobočku banky. Štěstí jim přálo a oni shrábli kolem 200 000 amerických dolarů a zmizeli. Na...

Dvojice Američanů žijících v Thajsku, Jack (John Edward Lee) a Sam (Byron Gibson), přišla na způsob jak cestovat a ještě na tom vydělat.Podnikli výlet za hranice Thajska, do Kambodže, a vyloupili místní malou pobočku banky. Štěstí jim přálo a oni shrábli kolem 200 000 amerických dolarů a zmizeli. Nadšený Jack si začal dělat plány do budoucna: jeho podíl by mu stačil na to, aby začal novýbezstarostný život se svoji milovanou Avalon (Pim Bubear). Budoucnost však není vůbec růžová, jak si dvojice zlodějů představuje. Peníze jsou totiž označené a jejich majitelem je nelítostný mafián Gan Sirankiri (Steven Seagal), který je chce nazpět co nejdříve. Jeho pravá ruka Niran (Sahajak Boonthanakit) je vystopuje a rozhodne se využít zlodějů pro vlastní plány. Bude jim poskytovat typy na banky, kde má jeho šéf ukrytou větší hotovost a oni mu z něj odevzdají rovnou polovinu. Jackovia Samovi nezůstává nic jiného, než na tento obchod přistoupit....

Hrají: Steven Seagal, Pim Bubear, John Edward Lee, Byron Gibson, Natalie Lorence, Michael Jai White, Ron Smoorenburg

Režie: Daniel Zirilli

IMDb  34 % Kinobox  25 %

Asijská spojka online

Sledovat Asijská spojka online můžeš na Filmbox+, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Asijská spojka online, zda je ke stažení a zda má Asijská spojka dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Asijská spojka recenze a hodnocení

Ve filmu Asijská spojka hrají Steven Seagal, Pim Bubear, John Edward Lee, Byron Gibson, Natalie Lorence, Michael Jai White, Ron Smoorenburg.

Film Asijská spojka režíruje Daniel Zirilli.

Film Asijská spojka má 91 minut.

Film Asijská spojka můžete vidět na Filmbox+, Starmax.

Film Asijská spojka je online na Filmbox+, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.